PRECO ????????

Príspevok v téme: PRECO ????????
zuzka :)

Ahojte vsetci. Mam jeden neprijemny problem, ktory ma stale zatazuje. Stale mam take neprijemne myslienky, ktore mi sposobuju depresiu :(. Takto je to kazdy den, stale sa mi v hlave objavuju, pocas skoro celeho dna. Trva mi to uz viac ako 3 tyzdne. Uvedomujem si, ze tie myslienky su uplne zbytocne, napriklad mi stale napada, ci este zijem alebo ci ma vobec moj zivot este bavi, neverim svojim pocitom, citim sa bezcenna a ine. Je to pre mna hrozne frustrujuce. Napiste prosim, co si o tom myslite :(((((

tish

zuzka, prajem ti vela stastia.
ja som si tiez kladla tuto otazku..preco? preco ja? preco to nejde vyliecit sa? naucila som sa urcite aspon tolko, ze veci ktore neviem ovplyvnit, neriesim, nerozmyslam nad tym. tak je to aj s otazkou prec ja... snaim sa riesit to, ze je mozne liecit sa, to mozem ovplyvnit, tak som sa zamerala na to. ako dlho to bude trvat...nech to trva, urobim pre to vsetko co bude v mojich silach. niekedy nemam silu. preto som aj isla k psychiatricke, sama som to uz zmenit nevedela. nie ten stav v ktorom som bola.

zuzka :)

Nemas za co, budem sa snazit. Len nechapem jednu vec a o to je to este viac horsie, preco sa mi taketo nieco muselo stat prave teraz ??? Hovorim to preto, pretoze som si konecne nasla skveleho chalana a prislo toto, ved to je riadny uder pod pas :(((((.

tish

zuzka mozno ked mi bude lepsie tak sa o tom mozme porozpravat. mozno preto mame choroby aby sme si na seba viac davali pozor a vazili si sami seba a to co mame.
tomas v praci vela vela vela toho je a uz som z nej fakt unavena.

zuzka :)

Tish samozrejme to akceptujem. Ani mne by sa nechcelo. Do kelu nechapem na co su ludom taketo veci ako depresia a choroby :(((. Ved by sme sa zaobisli aj bez nich. Urcite. Drzim vam palce, nech sa vam to zlepsi. Mozno to bude aj tym pocasim, je stale zamracene, neviem, ale zas, ked snezi mne sa to osobne paci, ale u nas teraz prsi a asi aj vietor fuka. Majte sa aspon trochu lepsie.

tomas81

tish-a ti poviem ze aj mne sa tie stavy zhorsuju a nielen pp,ale aj deprsia na mna zo dna na den ide viac a viac.Och boooze,uz ma to nebavy.
Ja neviem co to bude.A ako v praci??

zuzka :)

Inak chcem vam povedat, ze tie myslienky sa mi postupne menia. Nemam stale tie iste, skor sa obmienaju. Takze to, co je napisane hore, uz tak celkom neplati, skor vobec.