Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!

Príspevok v téme: Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!
mirka 23

Vedela som (aj vďaka tomuto fóru) že očkovanie je škodlivé. Ale trápilo ma, že to nemôžem každému povedať, a aj keby som to šírila medzi svojich známych, tak ich asi dostatočne nepresvedčím. Neviem či ste videli Paľbu, kde KONEČNE povedali verejnosti pravdu o očkovaniach, ak nie, tak si to URČITE pozrite, je to sila!
www.homeopaticka-asociacia.sk

Dúfam že mi túto tému nezrušia:)

radana

Podla nicku predpokladam,ze ma 23 rokov,ak sa mylim,tak sa ospravedlnujem.Mirka niektore ockovania su u nas stale povinne,tak tu nesir hluposti.Niekedy si aj uvedom na co navadzas ludi.

lea

ostatni prepacte,ze som tak vyletela, ale strasne ma rozculuje ludska hlupost. a dost by ma zaujimalo, kolko ma Mirka23 rokov a ake ma vzdelanie, ci uz v zdravotnictve alebo vseobecne, ze je tak lahko ovplyvnitelne, napr. relaciou Palba..

lea

Mirka, prepac, ale siris bludy a este si na to hrda. kolkym zenam mamografia zachranila zivot a ty ich ides od toho odhovarat?? kto je zdravy, mamografia mu urcite rakovinu nesposobi. ak uz mal predispozicie, mozno to urychli, ale urcite nesposobi. a tiez s tym ockovanim. mozno Ti nejake jednoduche zienky naletia a odnesu si to ich deti.. mysli trosku aj na dosledky svojich prispevkov

mirka 23

A Hepatitída b je super. V minulosti proti nej očkovali deti ako na páse a pritom lekári používali už použité ihly a tak sa rozširovala táto choroba, ale to ti na prednáške asi nikto nepovie.
A nezaložila by som túto tému keby naši lekári pred očkovaním upozornili mamičku, aké má očkovanie nežiadúce účinky.

mirka 23

Radana, očkovanie na Slovensku už nie je povinné. nehovorím, že sa dieťa nemá dať zaočkovať proti obrne, ale keď dám do dieťaťa všetky tieto očkovania, čo si vymenovala, tak ma nepresviedčaj, že aj naďalej ostane dieťa zdravé.

radana

Este ze mame povinne ockovanie-Pravidelné povinné očkovanie detí-
Diftéria, tetanus, pertussis, H. influenzae b, vírusová hepatitída B
Očkovanie novorodencov proti tuberkulóze
Očkovanie proti morbilám, rubeole a parotitíde
Očkovanie proti detskej obrne Nechcem si ani predstavit,ze kvoli pomyselnej slepote rodicov dostane dieta po narodeni napr.detsku obrnu.Mirka,nahovaranie rodicov proti povinnemu ockovaniu deti je u nas protizakonne.

mirka 23

No teraz som ti spôsobila dilemu. Ja teraz ešte nerozmýšľam, proti čomu dám dieťa zaočkovať, lebo ešte ho ani nečakám, ale v každom prípade si to poriadne rozmyslím. Ale hlavne viem, že sa nedám očkovať proti chrípke, rakovine kr. maternice. Lebo o tom som veľmi rozmýšľala.
A až teraz som pochopila tie kampane keď sa dala zaočkovať pred kamerami Táňa Pauhofová alebo Iveta Malachovská.
No a každého zachrániť nemôžeš, každý má také zdravie, ako sa stará o seba, ale vieš človeku aspoň pomôcť. A teraz neviem akú máš skúsenosť s chorobami z tvojho okolia.

lenuliatko

no aj mna zaujali.skoda ze tu neboli skor tie clanky.ja verim ze nie vzdy je nutne vsetko liecit liekmi.je tazko uzdravit cloveka liemi ktory nici svoje vlastne telo svojim zivotom.ale to uz odbocujem.ale tie clanky su fakt pecka.no teraz ani neviem proti comu dam malu zaockovat a proti comu nie.

mirka 23

Ja ťa nechcem presviedčať. Samozrejme že všetko treba brať s rezervou a na všetko si utvoriť vlastný názor. Len ma tieto články zaujali.

lenuliatko

precitala som si skoro vsetko.zaujimave.nevravim ze neverim ale nevravim ani ze verim.este soms anedsotala tak daleko aby som posudzovala nieco take dolezite.myslim ze je to dolezite vediet vsetko toto co sa tu pise a ak je to fakt take dokazatelne a pravdive tak uz fakt neviem co je potom bez rizika.o mamografii som si to uz aj davnejsie myslela a pocula som otom.ale o ostatnych veciach este nie.