Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!

Príspevok v téme: Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!
mirka 23

Vedela som (aj vďaka tomuto fóru) že očkovanie je škodlivé. Ale trápilo ma, že to nemôžem každému povedať, a aj keby som to šírila medzi svojich známych, tak ich asi dostatočne nepresvedčím. Neviem či ste videli Paľbu, kde KONEČNE povedali verejnosti pravdu o očkovaniach, ak nie, tak si to URČITE pozrite, je to sila!
www.homeopaticka-asociacia.sk

Dúfam že mi túto tému nezrušia:)

den

No dnes opakovali na dvojke relaciu medicina a presne o ockovani.....urcite je dobre ockovat deti, lebo v minulosti boli caste umrtia na tych 6 chorob.Deti zomierali na zaskrt, tetanus, prave kiahne...a i.Ja som ako dieta prekonala cierny kasel..teraz sa proti tomu uz ockuje.
Relacia bola kratka a akurat, ked isli rozoberat, ako deti prirodzene chranit, tak to museli ukoncit..spominali kapsule s rybim tukom..mate s tym skusenosti?Ja si pamatam, ze mi nasi davali rybí olej brrrr, ale vraj tie kapsule su znesitelnejsie....

mirka 23

Radana, už ma nebavíš. Si hlúpa a s takými ľuďmi sa ťažko komunikuje. Stále opakuješ to isté dookola aj napriek tomu, že ti to už X ľudí vysvetlilo, Nebudem na teba reagovať.

radana

A tiez by bolo velmi vhodne aby si prestala sirit paniku medzi ludmi,ze kolko deti zomrelo po ockovani a podobne bludy.Zabudla si na to,ze uz nezijeme 100 rokov za opicami a chorobam sa da ockovanim aj PREDCHADZAT!!!!

radana

mirka a ked podla teba ockovanie uz nie je na Slovensku povinne,preco sa rodicia sudili,pretoze odmietli dat zaockovat svoje dieta???Ved keby to nebolo este stale povinne,tak by zalezalo iba na ich rozhodnuti a nie co rozhodne sud.Zakon o tom,ze rodic sa moze sam rozhodnut,ci da dieta zaockovat alebo nie doteraz povinnymi ockovacimi latkami zatial NEVYSIEL.Takze trosku vacsi rozhlad by ti nezaskodil..

mirka 23

den, presne to čo opisuješ hovorila v tom príspevku, kvôli ktorému je založená táto téma, aj jedna mamička a tiež to dieťatku narezávali.

mirka 23

Radana, mala by si mať ty rozhľad, čo sa deje! Očkovanie už nie je povinné! Naštuduj si to z najnovších materiálov, nie zo sto rokov starých. Rodičov nedávno súdili NA SLOVENSKU za to, že nedali očkovať svoje dieťa a súd rozhodol, že sú nevínní!

den

No mna vyslovene poslali do pneumologickej ambulancie, kde to robila doktorka...kym tam mali hnis(bol dost hlboko)tak mi deti ani nechceli zaockovat proti dalsim ochoreniam.A nebola som sama a musela som tam cakat v cakarni s takym malym babom medzi plucne chorymi ludmi!Brrrrr uz nechcem na to pomysliet, ze to budeme opat absolvovat!