Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
gigia

prosim, mam 37, stabilneho partnera, nemam neplotu ani sa necitim chora, pri moceni len obcas taky pocit "tlaku?" v podbrusku... proste nic vyrazne, len som si ocikala papierik pred 3 dnami a je tam krv v moci, uz to robim pri kazdom cikani a stale tam je, teraz dokonca uuuuuuuuplne modry-cize viac krvi. Prosim, poradte, z coho to mozem vsetkeho byt? teda co mi moze byt,prosim

ni-ka

matka-tak taketo veci netreba podcenit...
verim ze za tym nie je nic vazne,ale nebolo by lepsie s tym zajst lekarovi?

matka22222

nika,no dakujem takže mam rakovinu podla tych stranok :/ skor som mala na mysli či sa stym niekto nestretol?

Mavam to presne v strede cyklu,stale mam pocit že to suvisi nejak s ovulaciou alebo tak? nejake tie ženske veci.

ni-ka

nechcem ta strasit ale krvacanie,obzvlast obcasne a bez inych priznakov moze signalizovat aj nieco velmi vazne...takze cim skor k lekarovi
tu su pripadne mozne priciny krvi v moci...
www.stefajir.cz

matka22222

ahoj,vie mi niekto pomoct mavam občas krv v moči stalo sa mi to asi 3x ale nič ma pritom neboli ani neštipe.Je to viditelne červeny moč.Velmi sa bojim ist k lekarovy? Zapal to asi nebude kedže to mam lenobčas a len asi 1x za mesiac? čo?

[zruseny12]

asi zalazi akeho mas lekara...moj sa na mna pozrel,spytal sa na to ci mam krv v moci/este som mu povedala,ze som bola u obvodnej,ze tam nic nenasla/no a potom mi predpisal antibiot.

gigia

Diki len neviem z coho to teda mam, hadam o zistia dufam ak sa to vobec da,alebo len naslepo nasadia ATB a uvidi sa :(