Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
gigia

prosim, mam 37, stabilneho partnera, nemam neplotu ani sa necitim chora, pri moceni len obcas taky pocit "tlaku?" v podbrusku... proste nic vyrazne, len som si ocikala papierik pred 3 dnami a je tam krv v moci, uz to robim pri kazdom cikani a stale tam je, teraz dokonca uuuuuuuuplne modry-cize viac krvi. Prosim, poradte, z coho to mozem vsetkeho byt? teda co mi moze byt,prosim

matka22222

quako,ja nemam neobvykle priority to mi urolog tak naplanoval najskor CT a potom tu cystoskopiu ak sa na tom CT čku nič neukaže.POkial tam niečo najde tak asi tu cystoskpoiu nebude robit.Nejak tak som to pochopila.Vraj tam može byt kamen nejak zašprajcnuty že ho sonom nevidno.

quako

matka,o tom prasknutí žilky v mechúri Ti povie každý urológ..to,že diagnóza C67 existuje neznamená,že ju máš práve Ty.
Veď si ešte žiadne vyšetrenia ohľadom "tipu" Tvojej doktorky neabsolvovala.
Ešte sa vrátim k tým vyšetreniam.Máš neobvyklé priority.Uprednostňuješ radiačné CT vyšetrenie pred neškodnou bezbolestnou cystoskopiou,ktorá trvá 5 min.
Tomu by som sa vyhýbal ako by som mohol,práve ono spôsobuje poškodenie,mutagenitu buniek panve.Pre porovnanie,jedno CT vyšetrenie Ti ožiari panvu 10 mGy.Rentgen končatiny alebo kĺbu je 0,01 mGy,čo je 1000násobne menej)rentgen pľúc 0,02mGy,čo je 500x menej.Je ale demokracia a Ty si sama strojcom svojho šťastia,nikto iný.Aj tak si dovolím poradiť Ti ako ochranu pred poškodením buniek pánve vyplývajúcich z takejto dávky radiácie najaktívnejšiu formu vit.D3,veľké dávky vit.C,horčík,selén,huby šitake,reiši,hlivu ústricovú.
Na Slovensku má lekár právo vystaviť pacienta akémukoľvek žiareniu podľa svojej úvahy,musí to však zdôvodniť.
K biorezonancii sa nevyjadrujem,je to komerčná záležitosť.V Česku prevádzkovateľov takýchto zariadení nazývajú "šmejdi".

matka22222

philips , no treba len verit nič ine mi nezostava bohužial.Budem mudrejšia po tom CT-čku a ked tam nič ta ta cystoskopia moja neštastna ktorej sa hrozim.Asi tam zomrem na tom stole :(

ešte som rozmyšlala nad biorezonanciou aj ta by mohla najst kde je problem?

philips

Meteorit zabije človeka raz za 7000 rokov. A napriek tomu, že tá pravdepodobnosť existuje, neverím, že sa ti to stane.

matka2222

Quako,ani nevieš ako rada by som ti uverila,neviem čo to je ale normalne to neni.A o tom prasknuti cievky som nenašla nikde nič :-( som sklamana z tohto života velmi .Možno je ta diagnoza zriedkava ale vidiš existuje !

quako

matka,nestresuj sa výrokmi obvodnej,keď Ti sľúbili nazrieť do mechúra kamerou využi to a potom budeš múdrejšia
Aj Tvoja "obvodačka".
Ročne sa objaví na Slovensku jedna,možno dve ženy s takou diagnózou v Tvojom veku(30-40)
Táto diagnóza je dosť zriedkavá,vyskytuje sa u silných fajčiarov,natieračov,prac.v chem.prevádzkach,v garážach(výfuk.plyny)a u ľudí so zlým pitným režimom,chronickými zápalmi m.m.,chlapov ktorí kedysi pracovali v Iraku,Lýbii,Kuvajte v horúčavách,dehydrovaní..
Väčšinou sa to u nich prejavuje až v dôchodkovom veku.
K tej veľkosti..oni nejako veľké nenarastú,pretože sa rozpadávajú,krvácajú,rozsievajú sa ďalej po výstelke mechúra,najskôr ako papilómy,neskôr nádory.Skôr sa zakoreňujú do výstelky m.m.,čo je už nebezpečné,napr.pT2G3,pT3G3.Spôsobujú zápaly,neskôr bolesti pri močení,ktoré Ty ale nemáš..a tú krv by si mala mikroskopicky,niekedy aj makroskopicky každý deň.
Takže hlavu hore,počkaj si na kameru a potom sa uvidí

matka22222

ona mi nevyšetrovala onkomarkery ,nevzala mi ani krv,to len podla tych priznakov tak posudila.A aj tak nejak onkomarkery nechapem ,pretože mama sa liečila na rakovinu prsnika a onkomarkery v krvi nikdy nemala :(mala "len"hrčku v prsniku.

Ivka 1

U tej obvoďačcky ste boli v októbri ? Či to až teraz prišla s takou hypotézou ? Ako Vám vyšli onkomarkeri ?