Pauza prežili ste ju?

Príspevok v téme: Pauza prežili ste ju?
x-men2

Som s babou niečo cez rok.Veľmi veľmi som bom zaľúbený a robil som pre ňu všetko-normálne, aby sme boli spolu.Sem-tam bola hádka ako u každého no ja som nás dával do kopy.Teraz sme sa pohádali riadne.Povie človek v hneve veci čo tak nemyslí?Ona toho povedala dosť.Keď je to medzi nami OK to nehovorí ani sa tak nespráva.Rada ma obýma,bozkáva,hvorí milé slová.Keď sa pohádame tak je to úplne iný človek.Dosť ľúbdí ju sklamalo tak sa to trošku odráža na nej.No chce aby sme spolu chodili.
Mne teraz padli tie "rožové okuliare" a začal som si všímať čo všetko pre ňu robím ja a ona ani tak pre mňa nie.Teraz uvažujem či ma skutočne ľúbi a váži si ma.Aj v hneve povedala, že chce aby sme boli spolu.Zistil som,že ma pár krát oklamala.Ale len v blbostiach,drobnostiach a naozaj len pár krát a vtedy keď sme boli pohádaný.A ja teraz fakt neviem či ma ľúbi,či chce mať so mnou nejaký trváli vzťah, možno manželstvo.Neviem či sa za to hnevám alebo som sklamaný no cítim dosť hnevu.Možno kôli tej veľkej hádke.Neviem.Neviem čo chcem ďalej. Neviem si predstaviť, že ju už neuvidím ale ani to,že ja ju milujem spravil by som pre ňu všetko a ona by ma možno nechala.Nie kôli inému chalanovi aj to môže byť ale kôli tomu, že sa niečoho nebude chcieť vzdať.Čo robiť? ako zistiť či ma ľúbi,ako sa zbaviť toho hnevu čo cítim.Ja fakt neviem.Uvažoval som nad pauzov možno mesiac,dva.Neviem ale čo by to pomohlo.Trpel by som aj ja, že niesom s ňou.Chýba mi.Čo robiť?ďakujem za rady a vaše názory.

leerka

so vsetky m suhlasim s lenuliatkom...... zajtra sa porozpravajte o vsetkom a uvidis, potom si dajte tu pauzu, ale stale zostante spolu, teda nerozchadzajte sa na ten mesiac alebo neviem kolko.... my sme to tak teraz urobili a pomohlo nam to... my sme vsak mali iny problem a sme spolu 4 roky, takze je to trosku ina situacia.... premyslali sme nad tym, a jednoducho bez seba nechceme byt.... takze u nas to dopadlo dobre, tak drzim palce

x-men2

To, že nevie či chce byť vydatá chápem.Jej rodičia sa hádajú a vlastne skoro každý.Či ma ľúbi raz vyzerá že hej inokedy , že nie.Neviem to posúdiť pretože ja som zalúbený a tak nevidím všetko jasne

lenuliatko

no vidis tak ber zajtrasok uz ako poslednu sancu jej vsetko vyklopit ako sa citis a tak.a ak yb ti do toho skakala povedz jej ze najprv chces dopovedat a potom s abude ona pytat lebo sa moze stat ze sa budes snazit jej odpovedat a odbocite od temy uplne inam.vsetko jej povevdz a az potom nech sa pyta.

x-men2

také niečo plánujem na zajtra.Už som jej to aj povedal a súhlasila.Len ja neivem či povie pravdu ale zase keby klamala škodí sama sebe.Veď na čo by chcela so mnou zostať keď sa hádame? A ona chce zostať.
A nie nechce to počuť stále ale ja jej to hovorím ako ju mám rád.Pretože je to veľmi

lenuliatko

to je asi ta najvacsia chyba.boji sa toho co este ani nie je.a to ti stale aj tak robi ze ti to vravi?vies jedna vec je ked zena chce pocut ako ju muz uisti otom ze ju miluje a bude jej verny a druha vec je chciet to stale pocuvat.to uz je nezdrave.a keby si si snou urobil taky vcecer zeby si jej vsetko povedal?neslo by to?musis jej vsetko povedat nemozes dat si pauzu bez toho aby ona vedele preco.musivediet ze to je aj jej chyba

x-men2

mám 19. S tým manželstvom je to ešte veľmi ďaleko niekoľko rokov ale viem čo chcem.Ona to neviem.Ani nevie či chce byť niekedy vydatá.Bojí sa hádok v manželstve,nevery

lenuliatko

vravi sa ze pauza to je uz taky krok k rozchodu.mozno by ti to aj vyhodila na oci.a co tak si snou urobit vecer pravdy a opytas sa jej na rovinu co k tebe citi a ako si predstavuje vas zivot v buducnosti lebo ty vazne uvazujes ze to ukoncis pretoze ti nedava ziadne dovody nato ostat snou aj napriek tomu ze ju lubis.mozno trochu krute mozno jednoduche no mozno na zaciatok by toto stacilo.polozit jej otazky.a ked nebude chciet odpovedat alebo ti vynada ze ako sa jej to mozes pytat tak uz asi sam pochopis ze ti nestoji zato.preto ak ta naozajlubi nebude mat problem odpovedat ti na otazku ohladom vasho vztahu :) drz sa.vsetko sa da vyriesit