Pauza prežili ste ju?

Príspevok v téme: Pauza prežili ste ju?
x-men2

Som s babou niečo cez rok.Veľmi veľmi som bom zaľúbený a robil som pre ňu všetko-normálne, aby sme boli spolu.Sem-tam bola hádka ako u každého no ja som nás dával do kopy.Teraz sme sa pohádali riadne.Povie človek v hneve veci čo tak nemyslí?Ona toho povedala dosť.Keď je to medzi nami OK to nehovorí ani sa tak nespráva.Rada ma obýma,bozkáva,hvorí milé slová.Keď sa pohádame tak je to úplne iný človek.Dosť ľúbdí ju sklamalo tak sa to trošku odráža na nej.No chce aby sme spolu chodili.
Mne teraz padli tie "rožové okuliare" a začal som si všímať čo všetko pre ňu robím ja a ona ani tak pre mňa nie.Teraz uvažujem či ma skutočne ľúbi a váži si ma.Aj v hneve povedala, že chce aby sme boli spolu.Zistil som,že ma pár krát oklamala.Ale len v blbostiach,drobnostiach a naozaj len pár krát a vtedy keď sme boli pohádaný.A ja teraz fakt neviem či ma ľúbi,či chce mať so mnou nejaký trváli vzťah, možno manželstvo.Neviem či sa za to hnevám alebo som sklamaný no cítim dosť hnevu.Možno kôli tej veľkej hádke.Neviem.Neviem čo chcem ďalej. Neviem si predstaviť, že ju už neuvidím ale ani to,že ja ju milujem spravil by som pre ňu všetko a ona by ma možno nechala.Nie kôli inému chalanovi aj to môže byť ale kôli tomu, že sa niečoho nebude chcieť vzdať.Čo robiť? ako zistiť či ma ľúbi,ako sa zbaviť toho hnevu čo cítim.Ja fakt neviem.Uvažoval som nad pauzov možno mesiac,dva.Neviem ale čo by to pomohlo.Trpel by som aj ja, že niesom s ňou.Chýba mi.Čo robiť?ďakujem za rady a vaše názory.

x-men2

Mieša sa vo mne nenávisť s láskou. Keď ma napadne to ako chlande sa ku mne niekedy správala a ako sa so mnou rozišla tak nazaj sa naozaj hnevám.
No keď si pomislím na to aká bola pred tou jej zmenou tak hrozne mi chýba.Najradšej by som zobral mobil a povedal jej ako veĺmi ju ľúbim. Nedokážem veriť tomu, že človek by sa dokázal tak zmeniť. Ona ma neklamala na začiatku bola táká som si tým úplne istý. Len sa teraz zmenila. A ja nedokážem si pripustiť, že dievča čo som tak veľmi ľúbim už neexistuje. Stále mám pocit, že je taká ako bola len mala zlé obdobie a ja robím chybu keď nebežím za ňou. Mám pocit, že aj ona trpí tak ako ja. Keď sme spolu chodili vždy som nejako cítil ke´d jej bolo zle.A teraz cítim niečo podobné. No rozišla sa so mnou a bez nejakého dôvodu a tak ja neviem. Nazaj sa v tomto nevyznám.Som romantik a verím na lásku a neverím, že by sa mohla takto stratiť.

lenuliatko

moj nazor?dostal si po hube od holky ktora si ta nezsluzi a nie je hodna ani toho aby si sa trapil nadtym ci sa trapi aj ona.je normalne ze nato myslis.ale moze ti byt ukradnute co citi ona.teba nechala len usla pred problemami lebo ked terab nieco riesit uz nie je taka hrdinka.ked vam bolo dobre anemali ste problemi bolo vstko super ale uz ked je nejaky problem tak zuteka.

x-men2

môžem sa spýtať tvoj názor na mňa? Tu som toho rozspísal veľa aj úplne zbytočnosti.Už som sa sklamal ale to bolo iné v tom, že to bolo len také, že úlet nie láska.Lenže toto trvalo dlho.
Niekedy mi je OK no teraz mi hrozne chýba a je mi až do plaču , že s ňou už nebudem. Myslíš , že to cíti aj ona? niečo podobné?
A nie nehcodím.rozmýšľam nad tým no moc ma to neláka.Ale chcem sa prinúiť aj keď ma to nebude baviť lebo viem, že to bude lepšie ako takto sa zožierať.

lenuliatko

to je uplne normalne.prejde to vsak po case uvidis.teraz je to cerstve mas chut ju vidiet a povedat jej vsetko co si myslis.ale radsej ked sa snou nestretnes.bude to tazke vies sa jej pozriet do oci...skus nieco podniknut.nechodis do posilky?tak zacni ak nie

x-men2

Napodiv mi to ide dobre.Možno kôli tomu hnevu čo trochu cítim. No všetko je Ok ako predtým len s tým, že mi chába ona jej dotiky,slová, tešenie sa na stretnutia s ňou. Teraz mám volný čas a neivem čo s ním. Nejaké záľuby ma moc nelákajú ale snažím sa prinútiť. Dnes som bol v meste a len som sa pozeral či ju neuvidím.

lenuliatko

to s av zivote stava a nijako sa tomu enda zabranit.ak sa v cloveku zemnia city alebo v nich klame.je to proste tak.skus sa sustredit teraz na ine veci.skor na seba.aby si s aztoho dostal

x-men2

No ona sa asi len zoprela rodičom.Nehádala sa len kôli mne ale aj kôli kopu iným veciam.Rodičia jej raz povedali, že je na nič dcéra, že takú vôbec nechceli.
Keď som s ňou začal chodiť nemala žiadne problémy ani nič.Úplne v pohode.A teraz akoby fakt bola nejaká pubertiačka,
Keď to provnám so mnou a s kamošmi čo mám tak to je tak isto. Ja a prá kamošou sme sa bláznili do tých 15-16.Teraz sme akoby už dospelí ľudia len niekedy máme také blbé chvíle.Síce som dosť starý ale za dospelého sa nepovažujem.
A tí čo boli v mladosti tí slušní úplne v pohode nemali žiadne problémy vystrkujú rošky teraz. Prípad môjho deivčaťa asi. Je mi ale fakt lúto, že sa to takto skončilo. A ja ako hlúpy som si robil plány do budúcnosti s ňou.Teraz z nich nič nie je. A keď ma takto podviedla, že jeden deń hovorila , že ma ľúbi a na druhý sa so mnou úplne chladne rozišla sa bojím ďalšieho vzťahu.Neviem prečo sa tak zmenila.A pritom celý čas mi tvrdila, že nikdy by s nimím nechodila len tak alebo, že by niekoho prestala ľúbiť zo dňa na deň. No spravbila to.A to považujem za najväčši zradu čo ma fakt bolí. Ale kedysi ma mala rada to som si istý. Potvrdilo sa mi to.Ale od kedy sa zmenila to neivme povedať.

lenuliatko

mozno sa uz neche hadat s rodicmi tak zrusila vsetko co im vadi.ale ak ta lubila amla ti vsetko vysvetlit.povedat pravdu a nielen ticho cusat a tvait sa ze ona nic.

x-men2

bavil som sa trochu s jej kamoškou a ona ani neivem, že sme sa rozišli. A dokonca mi aj povedala, že ona sa zmenila. Mala ma rada len niečo sa stalo a veľmi sa zmenila.Žeby puberta? lebo má prísnych rodičou a dosť ju škrtili a až teraz to začali povlovať.Ona sa s nimi často háda a tak, že by puberta k nej prišla neskôr o dosť?