Pauza prežili ste ju?

Príspevok v téme: Pauza prežili ste ju?
x-men2

Som s babou niečo cez rok.Veľmi veľmi som bom zaľúbený a robil som pre ňu všetko-normálne, aby sme boli spolu.Sem-tam bola hádka ako u každého no ja som nás dával do kopy.Teraz sme sa pohádali riadne.Povie človek v hneve veci čo tak nemyslí?Ona toho povedala dosť.Keď je to medzi nami OK to nehovorí ani sa tak nespráva.Rada ma obýma,bozkáva,hvorí milé slová.Keď sa pohádame tak je to úplne iný človek.Dosť ľúbdí ju sklamalo tak sa to trošku odráža na nej.No chce aby sme spolu chodili.
Mne teraz padli tie "rožové okuliare" a začal som si všímať čo všetko pre ňu robím ja a ona ani tak pre mňa nie.Teraz uvažujem či ma skutočne ľúbi a váži si ma.Aj v hneve povedala, že chce aby sme boli spolu.Zistil som,že ma pár krát oklamala.Ale len v blbostiach,drobnostiach a naozaj len pár krát a vtedy keď sme boli pohádaný.A ja teraz fakt neviem či ma ľúbi,či chce mať so mnou nejaký trváli vzťah, možno manželstvo.Neviem či sa za to hnevám alebo som sklamaný no cítim dosť hnevu.Možno kôli tej veľkej hádke.Neviem.Neviem čo chcem ďalej. Neviem si predstaviť, že ju už neuvidím ale ani to,že ja ju milujem spravil by som pre ňu všetko a ona by ma možno nechala.Nie kôli inému chalanovi aj to môže byť ale kôli tomu, že sa niečoho nebude chcieť vzdať.Čo robiť? ako zistiť či ma ľúbi,ako sa zbaviť toho hnevu čo cítim.Ja fakt neviem.Uvažoval som nad pauzov možno mesiac,dva.Neviem ale čo by to pomohlo.Trpel by som aj ja, že niesom s ňou.Chýba mi.Čo robiť?ďakujem za rady a vaše názory.

x-men2

Nechcem sa jej ozvať.Robil som to do teraz a pri menších problémoch.Hoci cítim, že mám ísť za ňou nechcem to srpaviť.Dal som jej šancu aby sme boli spolu,presviedčal ju.Ak ma neĺúbi nechcem byť s ňou.
A ak mám byť úprimný tak keby bola taká ako som ju spoznal,to isté dievča predtým ako sa zmenila tak áno spravil by som to. Šiel by som s ňou aj na kraj sveta. Lebo viem, že to bolo moje vysnívané dievča, a viem ,že lepšie už nebude. Len ak sa zmenila tak naozaj mi za to nestojí. Mne sa tomu až tak nechce veriť žeby sa tak zmenila. Hoci aj jej kamarátka mi to vraví, že zostala moc utiahnutá do seba taaká iná v posledných mesaicoch.Ona má svoje preblémi a rieši ich po svojom.Nechce si dať poradiť od nikoho.Ak jej niekto radí nahnevá sa naňho. Jej riešenie problémov je si podľa môjho názoru také nechať to tak ono to úrejde. Ukazuje to prečo sa so mnou rozišla. Mali sme problém, ktorý som vyriešil ja ale ona to nedokázala prijať a ušla. Povedala si teraz ma to bude bolieť no časom to prejde.Zmyzne z očí zmysne z mysle. Toto je jej riešenie problémov. Možno ma ľúbila ale radšej ušla aj keď ju to možno bolelo aby nemala problémi. Podľa mňa veľmi decké správanie. No aj tak si myslím, že by ju to mohlo prejsť neviem.

lenuliatko

a naco by si bol preboha snou?nato aby si vyskusal ci to urobi?nato aby si si udrzal pdstup?to ti fakt ta holka stoji zato??,ved po svete beha inych omnoho zodpovednejsich holiek ako je ona.no uz ta asi nepresvedcim,snazim sa ale ty by si zanou najradsej utekal.ved to vyskusaj a uvidis.ja ta nedrzim.vyskusaj to nech mas pokojne nervy.zavolaj jej hend teraz.ak ti teda zdvihne a opytaj sa jej ci to myslela vazne.

x-men2

Možno by som s ňou chcel byť.Ale určite by som si držal odstup.Najskôr by som chcel vidieť aká je, či je taká akú som ju spoznal.No rozmýšlam nad blbosťami neviem si vsugerovať že to nejde. Tak asi musím len čakať nech sa stane to čo sa má.Ale určite by som si nenechal od nej spraviť zase toto.Som asi nainvý ale až tak nie. Nechám tomu voľný priebeh aj keď viem, že to nedokážem. Ja by som sa s ňou najradšej porozprával. Keby mi aspoň povedala, že sa už nikdy neozve bolo by to lepšie. Mohol by som v klude zabúdať.Teraz vo mne žije nádej.AK raz sa ozve asi povie že chce byť kamarátka. Neivem či to dékážem no uvidím.Ak niekedy spolu budeme nebudem aký naivný ako teraz, že ona by ma nikdy neoklamala. A popri tom bola ona tá čo sa bála sklamania. A nakoniec sklamala.

lenuliatko

no vidis cakas.blbost.necakaj.narokom tam nechod.ked ta tam uvidi bude si mysliet hned ze cakas nanu.mozno si chce trosku uzit slobodu alebo co.necakaj nanu.to zanou pobehnes ako psicek ked sa ozve?a zase si to nechas urobit hej?poviem ti to tak ako moj manzel hovori:neser si do huby :D cize ked raz povies ze ti ublizila a uz jej to nedovolis tak jej to nedovol.

x-men2

ja si myslím tiež že to bude tak nejako.A teda myslíte že sa ozve? niekedy. Ja ako blbí čakám že príde na pokec.Neviem sa od tade dotiahnuť.A popri tom sama povedala, že sa ozve možno o niekoľko týždňou.Ak sa ozve.A ani neivem načo na to čakám lebo neivem či by som s ňou niečo chcel mať znovu.či by som jej mohol veriť

lenuliatko

proste baby niekedy konaju neuvazene.nevedia co robia a hlavne nevedia co chcu.netrap sa uvahami ze co keby,ci ju t trapi,ci toto ci hento.musis zit nie je ani prva ani posledna.ved ste sa nesli brat.

satipe

ahoj,poviem ti svoj nazor..cele som to precitala..a myslim si,ze dievca je este mlade pre teba..hovorim to lebo ja som bola rovnaka,proste som nebola pripravena na vztah v sedemnastich..kamosky boli pre mna prednejsie,vzdy..ked som mala priatela,vydrzalo nam to tak pol roka,mozno nieco dlhsie,ale nebolo to ono..takto som zranila asi troch...a len preto,ze som bola mlada a priority boli inde..teraz mam 21 a pozeram nato uplne inac..fakt je,ze niektore dievcata maju vaznejsie vztahy uz aj od 16,ale nie vsetky,a to je asi aj pripad tvojej byvalej..takze podla mna stym nic nespravis,pokial ona naozaj na to nebude pripravena,a podla toho co si napisal,tak nie je,viem to z vlastnych skusenosti..ona ta nechce zranit,a ver,ze jej to neni jedno..ani mne nebolo a lutovala som,ze som tych super chalanov,ktorych som vtedy mala nespoznala neskor..lenze je to asi jej rozhodnutie,a to neovplyvnis aj ked sa rozkrajas..zas hovorim podla seba..mozno sa mylim,ale ked som to citala,tak som v tom videla kusok seba..drzim palce

x-men2

Neviem.Verím, že ma ľúbi no nechápem prečo sa potom rozišla so mnou a tak chladne. Vlastne si myslím, že sa už vôbec nikdy neozve.Možno bude čakať na mňa, že sa ozvem no ja som jej dal šancu.Povedal som, že budem čakať na ňu nech sa ozve. Povedala možno. Budem sa snažiť zabúdať a nechať si len pekné spomienky. Vytiahol som staré CD čo som počúval už dávno.Pokúsim sa žiť ako predtým keď som ju nepoznal. To bude asi nalepšie.TU píšem už asi len preto aby som sa vyrozprával.Pomáha mi to ae asi to nemá zmysel.Musím sa s tým zmieriť.

lenuliatko

ale to je normalne ze si popleteny.chce to naozaj cas.len neprepadaj takym spomienkovym stavom.nie je to dobre.

x-men2

No čo cítim.Ja som aj cítil, že sa so mnou nerozíde. A rozišla sa. Keď myslím reálne aj keby som ju presedčil aby sme boli spolu tak asi by zase boli tie problémi čo predtým.No aj nemuseli neviem.Vždy som bol ja en čo nás dával do kopy. A teraz to ona už prehnala. Pri rozchode som jej povedal, že budem čakať kedy sa ozve a budem na ňu čakať. Tak ak ma ľúbi tak sa ozve. Ja sa s tým musím zmieriť. Ak sa ozve aspoň to bude dôkaz lásky.
A keď si pozreim čo všetko tu píšem vidím, že som fakt asi mimo. Raz píšem že ju ľúbim potom, že neznášam. Asi bude najlepšie teraz to vyržať a ako sa vraví, že čas vylieči všetko.No moc tomu neverím. Raz ma sklamanie držalo rok a pol až kým som nestretol toto dievča.