Bojim sa milovat s mojim priatelom

Príspevok v téme: Bojim sa milovat s mojim priatelom
nezabudkaa

Ahojte,viem ze je to blba tema a vacsina z vas ma kvoli tomu zdzube,ale aj tak.Mam 18 rokov a uz dlhsi cas priatela.Chcela by som sa s nim milovat,ale velmi sa bojim,ze zlyha ochrana.Uz sme to dvakrat robili,ale vzdy som mala priserny stres,ze co ak sa nieco stalo?Pouzili sme kondom,ale ten sa nam vzdy zvlieka.Nechcem otehotniet,hoci mam deti rada,ale v najblizsich 10-tich rokoch ich netuzim mat.Chcela by som sa najprv venovat skole a tak,ale to nie je podstatne.Proste myslite si,ze je moj strach opodstatneny?Co robit aby som neotehotnela?A aka moze byt pricina toho,ze sa nam kondom zvlieka?A tabeltky si nemozem predpisat,lebo moja mama nesuhlasi, ze mam priatela a nedovolila by mi to.Prosim vas,neporadite mi nejako?Velmi svojho priatela lubim a chcela by som sa s nim milovat bez strachu z otehotnenia.Nejake rady?

rijuska

ved mas 18 rokov..si svojpravna, tak preco by si nemohla ist ku gynekologovi, aby ti predpisal tabletky? Mama sa to dozvediet nemusi, ved ani k zubarovi alebo praktickemu s tebou uz urcite nechodi:-)