Bojim sa milovat s mojim priatelom

Príspevok v téme: Bojim sa milovat s mojim priatelom
nezabudkaa

Ahojte,viem ze je to blba tema a vacsina z vas ma kvoli tomu zdzube,ale aj tak.Mam 18 rokov a uz dlhsi cas priatela.Chcela by som sa s nim milovat,ale velmi sa bojim,ze zlyha ochrana.Uz sme to dvakrat robili,ale vzdy som mala priserny stres,ze co ak sa nieco stalo?Pouzili sme kondom,ale ten sa nam vzdy zvlieka.Nechcem otehotniet,hoci mam deti rada,ale v najblizsich 10-tich rokoch ich netuzim mat.Chcela by som sa najprv venovat skole a tak,ale to nie je podstatne.Proste myslite si,ze je moj strach opodstatneny?Co robit aby som neotehotnela?A aka moze byt pricina toho,ze sa nam kondom zvlieka?A tabeltky si nemozem predpisat,lebo moja mama nesuhlasi, ze mam priatela a nedovolila by mi to.Prosim vas,neporadite mi nejako?Velmi svojho priatela lubim a chcela by som sa s nim milovat bez strachu z otehotnenia.Nejake rady?

babuš

Myslím, že nemusíš mať problém s tým, či jej to povedať alebo nie. Aj keď nevieš klamať, ako si tu viackrát písala. V podstate si ju už oklamala, keď si sa s priateľom milovala a jej o tom nič nepovedala - ale si dospelá a je to hlavne tvoja vec a tvoje rozhodnutie.
Mama nakoniec pochopí, že chceš byť zodpovedná a chceš sa chrániť pred počatím.

nezabudkaa

Meli,pouzivame durex.Myslis,ze mame skusit inu znacku a nebdue sa zvliekat?Alebo cim to je vlastne sposobene,ze sa zvlieka?

meli

nezábudka a akú značku kondómu používate, že sa vám zvlieka? lebo aj nám sa to stáva a je to dosť nepríjemné.

jajka001

ci jej to povies je to len na tebe. nemusis jej to povedat, je to tvoja vec. predstav si ako bude reagovat, ako sa bude citit a rozhodni sa.

nezabudkaa

No ved preto s priatelom nespavam,ze sa bojim,takze nic sa nemoze stat.Vravim,ze len dvakrat sme to skusali.Asi by som si fakt mala dat predpisat tu antikoncepciu,tak podla vas to mam povedat mame?

jajka001

ked to takto pojde dalej, lahko sa moze stat ze otehotniet, tak si vyber co vlastne chces, ci jej to naozaj musis povedat, niektore veci je lepsie nehovorit. Ak jej to silou mocou chces povedat, ked si bez toho antikoncepciu nekupis, hoci nemas problem sexovat a pouzivat kondom, tak jej to povedz, lebo ked otehotnies to bude velmi velky problem.

nezabudkaa

No,ja viem.Ale medzi nami je aj velky vekovy rozdiel a vravim,ja neviem klamat.A nechcem sa hadat ani s mamou.

jajka001

ked pouzivas hormonalnu antikoncepciu,si plne chranena pred tehotenstvom a kondom nepotrebujes, teda ak sa nepotrebujes chranit pred pohlavnymi chorobami. tazko najdes chlapca s ktorym bude mama suhlasit. naozaj jej to nemusis hovorit.

nezabudkaa

O cenu neide,viem ze priatel by mi ich zaplatil,ale ako to mam povedat mame?Vobec nesuhlasi ze som s nim,nepaci sa jej.