Potrat?

xyz

ja ten film neviem najst.je tam len komentar(film "Choice blues – Pravda o umelom potrate" ),ze sa uskutocnil.kde ste ho nasli?poradte mi,chcem si to pozriet.
dakujem.

babenka

suhlasim so vsetkymi dievcatami,ktore beru nenarodene dietatko ako jedinca a beru zodpovedne jeho zivot aj svoj zivot,samozrejme,co sa tyka sexu.

b17

mifor to napísal úplne presne a úplne s ním súhlasím. viem, že si bezradná a nevieš ako ďalej ale skús si ozaj pozrieť ten film. ja keď som ho videla slzy mi stekali po tvári. a odvtedy viem, že by som to nikdy neurobila. radšej budem trpieť ako urobiť toto. a ženy, ktoré to zažili si to vyčítajú dodnes. niektorí by aj neviem čo urobili, aby mali dieťatko a ty ho chceš dať roztrhať a vysať??? a keď sa to stalo a žiješ sexuálnym životom mala by si brať aj následky. je to tvoja a len tvoja vina!!!!!!!

tina

je to velmi tazke posudit! Viem len, ze by som nesla na potrat... co si clovek navari, to by mal aj zjest (ako sa hovori) A ked si bola na tolko vyspela, ze si mohla sexovat, tak teraz bud na tolko vyspela a postaraj sa o to dietatko!!!