Potrat?

leila

pre emu.pred dvoma rokmi som bola na tom tiez a viem co su to vycitky svedomia toboz to ked mi kamaratky postupne oznamuju ze cakaju dieta(neuveritelne im zavidim).neprejde den aby som na to nepomyslela a pri pohlade na tie videa by som sa radsej nevidela. mam pocit ze mi stale nieco chyba a som presvedcena pri pohlade na moje 2 starsie deti ze aj ono by bolo take super a este vynimocnejsie.ten pocit ze este jedno dieta mat musim ze som niekde nieco dlzna ma prenasleduje coraz viac a verim ze raz ho mat aj budem.

eeee

odkaz lule23.si totalne nezodpovedna a mozno budem hnusna ale poriadne by som ta sfackala.ked nie si presvedcena ci by si bola schopna dat dietatu oboch rodicov tak si to rob radsej sama.po skusenosti ktoru mas by si mala mat viac informacii o chranenom styku.

zuzanka2221

CITAM TU PAR PRISPEVKOV A NECHAPEM VSETKY CO CHCU IST NA POTRAT.TERAZ SI NEVIETE RADY ALE KDE STE MALI ROZUM,KED STE SI UZIVALI S PARTNEROM?NEPOZNATE ANTIKONCEPCIU?ALEBO NESEXUJTE KED TO NEVIETE.A ESTE K TYM PARTNEROM.TAKY KTORY BY MA POSLAL NA POTRAT BY VYFASOVAL DOBRU RANU DO VAJEC A PORIADNU FACKU PO PAPULI.TAK NECH SI HO UVIAZE ALEBO NESEXUJE KED TO NEVIE.ON SI UZIJE A KED PRIDE K TOMU,ABY SA POSTARAL O DIETA KTORE SPLODIL AJ ON,DAVA RUKY PREC A POSIELA ZENU NA POTRAT.NECHAPEM TYCHTO CHLAPOV.TAK TY KTORY TO NEVEDIA,NECH SI HO ODSEKNU A ZIADNE POTRATY NEMUSIA BYT.ALEBO NECH NESEXUJU AZ KYM AKO TO ONI VRAVIA,NEBUDU PRIPRAVENY.A KED CHCE IST NA POTRAT ZENA Z VLASTNEJ VOLE,TAK ASI NENI ZDRAVA.

ramirez

P.S. plati sa za akzdy potrat s vynikou ak je dokazane ze dieta je nenapravitelne deformovane alebo postihnute v takomto pripade ak sa rodicia rozhodte pre interupciu tak zakrok hradi poistovna. A v tvojom veku taktiez budes potrebovat suhlast rodicov.

ramirez

Maly potrat je do 8 tyzdna myslim stoji najmenej, vecsi je do 12 tusim... a najtazsia fotrma je do 24 ale ta sa doporucuje len vynimocne a je najdrahsia.

Co sa veku tyka do 18 roku veku si pod ochranou zakona a teda na vsetky zavazne ukony, ktore mozu ohrozit tvoje zdravie ( a nei su nevyhnutne ) potrebujes suhlas rodicov resp zakonneho zastupcu ( napr porucnika )

wewinka1

ewus - kolko mas rokov? nerob to, videla som na vlastne oci ake je to otranse, neludske a vsetko mozne, som zdravotnicka a v polke som odisla, tak mi ani pri pitve nebolo zle