Sucha pokozka na tvari

lubo

sucha plet suvisi s pocasim ale hlavne od pitneho rezimu. nepouzivaj mastne kremy.do sucheho kvetu tiez nenalejes olej. skus si plet zacat vyzivovat. robim s pletovou vyzivou a ak mas seriozny zaujem riesit tvoj problem ozvy sa mi na mail lubomarjov@yahoo.com

ajja

Citala som clanok v zenskom casopise, ze na suchu pokozku a suche vlasy je treba o.i. intenzivny pohyb. Pohybom sa prekrvuje cely organizmus, bunky dostavaju lepsie potrebnu vyzivu. Takze cvicit a pri suchej pleti striedat premastovanie, hydrataciu /v zime len na noc/ a vyzivovanie.

tina

caute mam taky problem že mam velmi suchu pokožku na tvary mam až take supiny na čele hlavne a velmi to svrby sa mi to dost šupe a kremy mi nepomahaju,mam až červene flaky na tvary.čo s tým?

vlado

Mával som podobný problém. Vyskúšal rôzne krémy, vrátane reklamou propagovaných, zbytočne drahých, no účinok bol minimálny. Po porade s lekárom, mi jasne povedal, že to závisí aj od životosprávy, fajčenie, ťažšie jedlá-korenené, málo spánku. V konečnom dôsledku je to úplne individuálne. Nakoniec som natrafil na opaľovací krém, mierne hydratačný-zachovávajúci dlhšiu dobu vlhkosť, nie riedky, tečúci, ale skôr jemne tekutý,skôr hustejší, ktorý sa dobre vztrebáva. Nechcem robiť reklamu, ale jeho názov bol: SUN - VITEA - mlieko pre opaľovanie s Beta karoténom. Existujú rôzne, podobné. Záleží od reakcie pokožky na rôzne zložky, ktoré rôzne krémy, či mlieka obsahujú. Samozrejme, že tento problém zmizne za pár dní, ale zlepšenie sa prejaví asi po týždni. Samozrejme je nutné aplikovať viackrát za deň, taktiež aj na noc. Vyhýbať sa a chrániť sa zime, vlhku a náhlym zmenám poveternostným vplyvom. Pokožku tváre zbytočne nedráždiť studenou a teplou vodou a už vôbec nie špeciálnym mydlom, či značne odmaťujúcim čistiacim prípravkom. Prajem veľa úspechov.

mia

mam plno hrciek po hlave.Udajne jeto vraj podkozny tuk.Uz dvakrat som si to dalo chyrurgicky odstranit,ale v kratkom case sa mi objavili zase a este viac.Prosim poradte co nato?Som zufala.Dakujem.

kozmet.

cEZ DEN SI URCITE NEPOTRPIS NA HRUBU VRSTVU KREMU HYDRATACNéHO,CEZ ZIMU JE TO NUTNE.POKIAL POUYIVAS PLET VODY-BEZ OBSAHU ALKOHOLU,!NIE PLET MLIEKA,ALE EMULZIE POUžIVAJ VODA V OLEJI V/O!POKIAL NEPOMAHA CO ASI NIE NAVSTIV KOZNEHO LEKARA!CO NAJSKôR!