Bolesť v ľavej časti brucha

Príspevok v téme: Bolesť v ľavej časti brucha
evička

Uz 3.deň mam bolesti na pravej strane brucha, tak ako konči rebro, nie je to ani v podbrušku, tak skôr niečo medzitym. Počas dňa mi brucho nafukne a je bolestivé. Na pohmat pocítim bolesť ale nie vzdy na tom istom mieste, čo by to môhlo byt? Bojím sa ísť k lekárovi. Zrovna pred tyzdnom mi robila obvodna lekarka preventívne krvne testy a tie boli v poriadku, to ma este brucho nebolelo. Poraďte mi prosim.

radana

evicka,to moze byt hocico.Mna na lavej strane zvykol boliet zlcnik a to tak,ze casom ma uz potom bolel cely lavy bok.A tiez ma na lavom boku bolelo,ked som mala podrazdeny pankreas,ale to skor bolelo na lavej strane pod rebrami..

evička

Vevergua" ďakujem, len mi je to čudné, ze to trvá uz 3 dni, dokonca som to cítila aj v noci. Ani by som sa lekárov tak nebála, len za posledné 3 roky som u nich non-stop, ale netýkalo sa to brucha ale chrbtice. Tak snád to prejde. Pekny den

veverqua

evicka, pokial ide o "putujucu" bolest, cize ju necitis stale na tom istom mieste, moze ist kludne o zastavene vetry. tie niekedy dokazu vyplasit, ze ide o nejaku vaznu chorobu a dokaze to aj poriadne boliet, ale v skutocnosti to nic nie je. takze pokoj.:)