Bolesť v ľavej časti brucha

Príspevok v téme: Bolesť v ľavej časti brucha
evička

Uz 3.deň mam bolesti na pravej strane brucha, tak ako konči rebro, nie je to ani v podbrušku, tak skôr niečo medzitym. Počas dňa mi brucho nafukne a je bolestivé. Na pohmat pocítim bolesť ale nie vzdy na tom istom mieste, čo by to môhlo byt? Bojím sa ísť k lekárovi. Zrovna pred tyzdnom mi robila obvodna lekarka preventívne krvne testy a tie boli v poriadku, to ma este brucho nebolelo. Poraďte mi prosim.

Dada

Dobry vecer porosim vas mozte mi poradit.Pred mesiacom ma rano ked som sa naranajkovala chytila velmi prudka bolest pri pupku na lavej strane,kt.sa mi tahala do boku az chrbta a pod prsnik.Bolest stale pretrvava bola som na sone zaludka ,mocoveho mechura a taktiez panvy a krvne testy.Vysledky su v poriadku..Stale som na diete.Dakujem

blu

mam problem picha ma na lavej strane brucha tesne pod bruskom co mam robit nemate niekto neico podobne alebo poradte mi

pietro1304

Pri bolestiach na lavej strane pri bruchu -Zapal sedacieho nervu,crevnych zapaloch,pankreasu hlavne nepocuvajte ak vam niekto povie ze mate skusit probioticke produkty,jogurty, mlieko a mliecne vyrobky iba si to horsie rozdrazdite!!!

pietro1304

pre zuzana-maser

Ahoj tie iste problemi mam aj ja vola sa to Sciatika alebo Ischias -ZAPAL SEDACIEHO NERVU.Odporucam skusit akupunkturu a teple zabali postihnuteho miesta pomaha to.

pietro1304

Ahojte volam sa peter mam iba 26 rokov. Ja pocitujem strasne bolesti na lavej strane dole pri bruchu a niekedy sa stane ako by mi na jednom mieste vrelo a potom to prechadza az do nohy hlavne na vnutornej stehennej strane taky zvlastny pocit uz asi 3 tyzdne mozno viac.Bol som pri jednom cinskom doktorovi este stale k nemu chodim teraz ma on lieci ale niekedy ma to neboli aj 2-3 dni a niekedy mam nenormalne krce ale zlepsuje sa to.Doktor mi povedal ze je to SCIATICA v preklade ISCHIAS - je to zapal sedacieho nervu.Ak pocitujete vecsiu bolest pri prudsom pohybe,otoceni tela,kasli a kychani,zdvyhani tazsich predmetov alebo pri predklone ci v oblasti krizov tak je to 100 % ZAPAL SEDACIEHO NERVU odporucam akupunkturu alebo teple obklady pomaha to.Dufam,ze som aspon niekomu pomohol.

bunci

ahoj alebo dobri den vam prajem mam casti problem boli ma na lavej strane pod rebrami neviem co to je mohol bi mi tu niekto poradit prosim dakujem

pietro1304

Ahojte ja mam tiez problem s bolestami na lavej strane brucha zacalo to asi pred dvoma tyzdnami a neviem z coho to moze byt mohol by mi niekto poradit prosiiim?

6slavo6

mam neskutocne krce na lavej strane v oblasti zaludka a hlavne vecer co to je mam to uz asi 2 tyzden zacalo to ked som vipil tonic