Aka farba vlasov sa mi hodi?

Príspevok v téme: Aka farba vlasov sa mi hodi?
MiracleOfTrue

ahojte viem ze sice trochu tema od veci ale uz mam toho dosT!
mam tmavohnede oci, tmave obocie,gulatu tvar s plnymi licami,dvojitu bradu a spinave blondavo hnede vlasy....chcela by som zmenit farba bud na bond alebo na ciernu ktora sa mi podla vas hodi viac?qalebo snad nejaka ina?
kedy som mohla poprosit tak aj znacku/cenu prislusnej farby dakujem

tronka

lea ale brit dara a simpson nemaju tmave obocie maju ho normalne hnede a to je rozdiel ako ked ma niekto tmavo hnede ja mam kamosku co ma tmavo hnede oci hnede obocie a blond vlasy vyzera to dobre ale keby mala tmavo hnede obocie tak by to vyzeralo hrozne ,,ja mam zas svetlo hnede vlasy svetle obocie a modre oci strasne sa mi pacia tmavo hnede vlasy ako ma angelina to je nadhera ale ja si ich uz farbit nechcem preto pouzivam sampony na hnede vlasy a musim povedat ze co mam ja teraz aku farbu na hlave :)) vyzeraju ako premelirovane hneda s tmavo hnedou vyzera to dobre hehe a ani ich nefarbim ved kolke roky som ich farbila chudence ;P

lea

no ja som si vsimla, ze je vela zien v showbiznise, ktore maju tmave oci a obocie (Rolincova, Jessica Simpson atd.) ktorym sa blond vlasy vyslovene hodia, ale je pravda, ze ony maju profesionalnych vizazistov. mne osobne su silnejsie blondinky sympaticke

janka

A mne sa aka farba hodi? som prirodzena blondina,zafarbila som sa na hnedo, tiez to vyzeralo dobre, no teraz ked mam spat svoje prave vlasy, mam zelene oci, plne pery a svetlohnede obocie a nevynikaju mi tak oci. Aka farba sa mi hodi?

lennka...

radsej chod ku kadernicke nech ti zafarbi...a nejaku cokoladovohnedu...je prirodzenaa ked odrasta ani to nevidno...aj ja som tmavooka a mam tmave obocie a vyskusala som uz na valsoch kadeco...ale stym som bola uplne spokojna..ja som si vybrala zo vzorkovnika taku tmavsiu cokoladovu a bolo to super

tronka

veverqua ma pravdu blond si nedavaj ked mas tmave oci aj obocie a cierna je tiez pravda nejde kazdemu tu hnedu si daj zmyvatelnu a je aj pravda ze palette su najlepsie ja som raz skusila neviem uz aku znacku mala to byt cervena no mne to chytila na prirodzene rysavu tak asi len tolko ze som revala ako decko a musela som to dat na cierno jednoznacne palettu zmyvatelnu

veverqua

Pri tmavych ociach a oboci si blond urcite nedavaj. Vyzeralo by to velmi neprirodzene. Takisto ciernu by som ti neradila, pretoze ta sa hodi len naozaj malo komu. Pokozka pri nej posobi velmi bledo,urcite by si nebola spokojna. Ked uz chces zmenit farbu, pri tvojich proporciach by som zvolila nejaky hnedy prirodzeny odtien. Ak si si nie ista, skus pre zaciatok nejaku zmyvatelnu, napriklad od Palette. Ja mam s touto znackou co sa tyka farieb, najlepsie skusenosti. Alebo si daj poradit od kadernicky, ktora ta rovno aj nafarbi.