Aka farba vlasov sa mi hodi?

Príspevok v téme: Aka farba vlasov sa mi hodi?
MiracleOfTrue

ahojte viem ze sice trochu tema od veci ale uz mam toho dosT!
mam tmavohnede oci, tmave obocie,gulatu tvar s plnymi licami,dvojitu bradu a spinave blondavo hnede vlasy....chcela by som zmenit farba bud na bond alebo na ciernu ktora sa mi podla vas hodi viac?qalebo snad nejaka ina?
kedy som mohla poprosit tak aj znacku/cenu prislusnej farby dakujem

tronka

tronka, myslim take s roznymi remienkami, prackami. neviem ci vies presne co myslim :) alebo take kotnikove lodicky, tie sa mi velmi pacia :)
no bedracov mam uz plne zuby, trosku s vyssim pasom by som prijala teraz na zimu, aby mi chrbatik neomrzal :)

tronka

lilly ,,,,,,, ty beres tmavu ako aku farbu? lebo moja kamoska na oranzovu povie ze je zlta a na zltu ze je oranzova :DD vies ja len tak ,,, :DD to je to iste keby daka ciernovlaska mala svetlunke obocie ako by to vyzeralo ???

tronka

arachne ,,,,no su to take riadne bedrace ale rit mi netrci ;) a zacinaju sa rozsirovat od stehien proste strasne krasne su ;)) hej s topankami sa zhodujeme ;p a retro ake myslis ?teda ake su ? ;)

arachne

tronka, tak to ich mas riadne siroke. a to su siroke uz od zadku ci az od stehien alebo ako? :) s tymi topankami sme na tom rovnako, mne sa tiez len okruhle pacia, aj take tie retro :)

lilly ako myslis, ale vo vseobecnosti by farba vlasov mala pasovat k obociu, teda podobny alebo rovnaky odtien. no nehadam sa, mne je to jedno, robte so sebou co chcete :D

lilly

a ešte niečo..nedaj sa nahovoriť, že k blond vlasom nepristane tmavé obočie...ja mám blond vlasy..a tmavé obočie...a ..som sexi:)

lilly

ahoj, neviem odkiaľ si, ale ak stále nevieš, aká farba vlasov ti pristane, pošlem ťa za jedným odborníkom..teda kaderníkom...má školenia vo švajčiarsku a pod..je podľa mňa úplne super, vie úžasne robiť vlasy a samozrejme aj poradiť..mňa len videl a hned vedel čo a ako...a som velmi spokojna

tronka

nie,nemyslim si lebo tie gate co su v mode su nenormlane siroke naspodu,no moje maju jedna gata naspodu ma cez 40 cm a vlacia sa po zemi proste nadhera ;P a ktomu spicaky sa nehodia vobec ak si to da nejaka barbinka tak musi byt fakt trosku mimo ,,,aj tak mne sa spicaky nikdy nepacily!okruhle su krasne take mile :))
hej fakt od vlasov cez topanky a teraz o nohaviciach :DDD

arachne

jasne, tak dufam, ze to aj ostane out :) Len preto sa bojim, ze siroke nohavice -> spicate topanky, uzke nohavice -> topanky s okruhlou spickou :) ale ja si aj tak budem nosit svoje okruhle :) Inak len cakam, kedy nam niekto vynada, ze sme z temy o farbe vlasov presli k topankam :) I am sorry :)

tronka

jasne s okruhlou spickou ficia teraz ,,najdes aj spicate ale to je uz mimo mody tak ta zrusia predavacky v tych lepsich obchodoch :)