Reumatická Artritída

Príspevok v téme: Reumatická Artritída
tunonegro

Ahojte moj otco (49) dostal asi pred troma rokmi reumaticku artritidu. od vtedy sa mu stav vyrazne zlepšil ale aj tak.... nemože spraviť prudči pohyb lebo ho sekne v krýžoch. neviete prosimvas poradiť nejaku mať alebo niečo podobne čo by potom mohol robiť normalne prudčie pohybi ? poradte prosim....

rybí muž

Keď sa ku mne "nasťahovala teta artritída" zostal som v šoku. Ale dnes som pochopil, že aj s takou nepríjemnou návštevou sa dá bývať v jednom tele. A popri metotrexáte som začal užívať i rybí olej. Kúpil som ho v lekárni. Odporúčam. Skutočne sa môj stav rapídne zlepšil, už nemám bolesti a opuchy (a to nielen vďaka metotrexátu). Síce chuť oleja hádam nikoho "neosloví", ale pohyb bez bolestí fakt za to stojí. A ako dávkovať? Každé ráno pred jedlom si dám na väčšiu kávovú lyžičku "moju dávku oleja" 7x v týždni. Odporúčam všetkým. Skutočne to pomáha.

žabka155

Viete mi niekto poradiť , čo pomáha na bolesti a opuchy klbov pri reumatickej artritíde?Nie také čo píšu v kniháh, ale niečo čo je už odskúšané a naozaj pomáha.Ďakujem

kolka

zds , ja som Vam nieco predala? Mozte si to kupit bez mojho pricinenia kdekolvek na svete. Ja davam len informacie, a mozno ste si vsimli, ze zadarmo. Ale aj tak dakujem za reakciu, kazda je poucna.

kolka

Na reumaticku artritidu existuje velmi ucinna kura prirodnymi produktami. Ak ju chces vediet, napis mi mail s Tvojou otazkou. Informacii co by si mal o tom vediet je viac, nez sa vojde sem do fora.

jan plajdičko

môj problém je v bolesti pliec .Nemôžem sa riadne držať držadiel v dopravných prostriedkoch MHD.Neviem si poumývať chrbat lebo nedokažem od bolesti dať ruky za chrbat.Pri prudkom pohybe je bolesť neznesitelná a až sa mi zahmlieva pred očami.Kto vie radu??.Pred piatimi rokmi som bol preliečený z vredu na dvanástorníku bez operácie.Ďakujem vopred za radi a informácie.

maik

Na tuto nemoc reumatickú artritídu pomáhaju vyrobky, ktoré maju MSM.
Ak máte záujem, ozvyte sa mi na môj e-mail.