VVDRZI VZTAH?????

Príspevok v téme: VVDRZI VZTAH?????
alinka

ahojte!ja sa len chcem spytat, ci je tu niekto taky, kto chodi na vysoku niekde do zahranicia a doma ma priatela?totiz uvazujem nad tym, ze keby ma prijali do brna na vysku, tak by som tam mozno aj sla, lenze by som vedela dochádzat domov maximalne raz do 2tyzdnov a mozno ani tak casto nie. a bojim sa, ze by kvoli tomuto stroskotal moj 3rocny vztah. tak sa chcem spytat, ci by to podla vas mohlo fungovat?ak ma niekto podobne skusenosti, napiste please!diky

zuzka*

laska hory prenasa a ak je ta vasa pevna, tak urcite vydrzi.moj priatel brazdi europu hore dole a vidime sa niekedy len raz v mesiaci.drzim vam palce ak sa rozhodnes ist do brna, ked ta primu.

le

ach jo, tak trochu vam zavidim, mne priatelka chodi domov na vikendy.. som bol raz od priatelky mesiac prec a ked som sa vratil skoro som bol len kamarat, posunulo to nas vztah skor dozadu.. od vtedy nas vztah dako hapruje. ona ma uz tak nemiluje ako kedysi, z jej strany cosi vyprchlo, spolu sme uz asi len kvoli sexu.. :(

alinka

ahojte!tak uz som pevne rozhodnuta, na mojom stole je uz ceska prihlaska, takze to skusim!velmi sa na prijimacky bojim,ale spravim vsetko co bude v mojich silach... s priatelom sme sa o tom rozpravali casto, aj predtym aj teraz,a uistuje ma,ze na mna bude cakat:) kamkolvek sa na skolu dostanem:)!takze som velmi rada ze ma v tom podporuje, sice viem, ze je ine o niecom vopred rozpravat a je ine,ked sa clovek v tej situacii uz nachadza... ale dufam,ze akokolvek sa veci budu vyvijat,bude to dobre...a len tak pomimo, nie je tu niekto kto sa chysta na farmaciu???

kikulka

ja mám tak isto dlhý vzťah a tiež chcem ísť na výšku do Brna,keď ma tam príjmu,tak už budeme spolu takmer 4 roky,aj ja sa toho bojím,ale myslím,že po takom čase,čo sme spolu,to nejako vydržíme

ostuda

ahoj.
myslim,ze nemas nad cim rozmyslat,ak je to co chces a ak je vasa laska silna,vydrzite som.mam tiez 1,5r priatela,som v nemecku cely ten cas,vidime sa raz do mesiaca,je to tazke,ale pokial clovek naozaj chce a lubi,vsetko sa da prekonat.ja viem,ze aj u mna to vsetko raz skonci a potom si budeme vychutnavat kazdy jeden den spolocne,nakolko obaja po tom tuzime.drzim ti palce

alia

V ziadnom pripade nezatracuj koli skole.Ked ta prijmu urcite bez.Vravi sa,ze dialka zblizuje a udrzuje vztah. Ja som mala priatela rok a pol v zahranici chodil domov raz za dva raz za tri mesiace.Pockala som tak ako aj ked bol vonku sam.Teraz som prisla za nim aby nam bolo tak krasne ako ked chodil za mnou na dovolenku.Drzim palce

alinka

ahojte kocky!tak diky za rady! asi si tam tu prihlasku predsa len dam, ved zijem len raz a nechcem aby ma v mojich rozhodnutiach hocico obmedzovalo, lebo raz by som to mohla olutovat. ale dufam, ze spolu ostaneme lebo sa veeelmi:) lubime!papa
inak katina, tvoj pribeh je fakt ako z rozpravky!fakt ste sa museli velmi lubit, ked vam to vydrzalo!gratulujem!

sunnysweetie33

3rocny vztah..to znamena,ze mate pevne zaklady..a ty sama najlepsie vies..ci ta lubi tak,ze uz nechce ziadnu inu..ja som sa pred par dnami vratila zo zahranicia,po 3mes. a s priatelom sme to vydrzali,boli to sice muky,ale dnes sme opat spolu :)