VVDRZI VZTAH?????

Príspevok v téme: VVDRZI VZTAH?????
alinka

ahojte!ja sa len chcem spytat, ci je tu niekto taky, kto chodi na vysoku niekde do zahranicia a doma ma priatela?totiz uvazujem nad tym, ze keby ma prijali do brna na vysku, tak by som tam mozno aj sla, lenze by som vedela dochádzat domov maximalne raz do 2tyzdnov a mozno ani tak casto nie. a bojim sa, ze by kvoli tomuto stroskotal moj 3rocny vztah. tak sa chcem spytat, ci by to podla vas mohlo fungovat?ak ma niekto podobne skusenosti, napiste please!diky

zuzka*

no z toho co pises mam pocit akoby sme chodili s tym istym chlapom :)))..pre to iste povedal aj moj.Vraj si momentalne nevie predstavit ine zamestanie a nevidel by si teraz zvyknut na pevnu pracovnu dobu.tiez mi povedal, ze to chce robit zopar rokov, ale kolko to nepovedal.utesujem sa teraz tym, ze chodim do skoly, nastastie externe a chodim aj do roboty, ale chcem si najst nieco ine, takze ked si urobim aspon bakalara, tak potom by sme sa mohli vziat, ale byt cele dni doma sama nechcem.ked pride domov tak je to od 2 do 6 dni, ako kedy.strasne nenavidim to co robi,lebo nemozme byt spolu.niekedy ked je doma tak mi vravi, ze sa mu strasne nechce ist prec, tak neviem dokedy ho to bude este bavit.

emmilly

no zuzka tak ked jazdi s chladiakom tak to je na .... oni mozu jazdit hocikedy... uf tak to by ma asi slahlo keby nebol so mnou sa sviatkly, drzim palce aby ti to vyslo...a ked chodi domov tak ako dlho sa zdrzi?vies ja som napr. chcela aby sme isli solu zarabat peniazky napr. do zahranicia, lenze nechcel lebo sa bal ze to neni iste ci si najdeme robotu a tak sa dal nato... lenze ja jeho robotu neznasam pretoze ma ubija, a berie mi pocit zfe sa s nim mozem kedykovek stretnut...ale janhorsie je to ze s tym nechce tak skoro skoncit...a ja neviem ako dlho este budem vladat...lebo skoro stale mam pocit samoty a zavidim ostatnym...vies mi by sme sa chceli vziat lenze ja taky zivot nechcem, ze budem stale sama, keby sa tej roboty vzdal tak v poho alebo keby sme sli zarabat spolu...lenze ja mam tiez dobru robotu... ale nieje nikam mimo...a najhorsie je na tom to ze on auta miluje a niekedy mam pocit ze viac ako mna...takze neviem dokedy to chce robit...a co tvoj?

zuzka*

Aj pre mna to bolo zo zaciatku velmi tazke a kedze byvame od seba asi 200 metrov tak sme predtym boli spolu skoro stale.strasne vela noci som preplakala a aj teraz sa niekedy zobudim na to, ze mi chyba jeho objatie.ale kedze viem preco to robi, asi preto preco aj tvoj priatel, tak si vzdy vravim, ze to musim vydrzat.vy budete aspon na sviatky spolu, ale u nas to nie je iste, pretoze jazdi s chladiakom takze dispecer im stale nieco najde.teraz je napr. v spanielsku.dufam, ze nebude ich dispecer taka svina a necha ich doma na vianoce....aj ja chcem ist aspon na jednu jazdu a dufam, ze nam to vide lebo nejazdi, ale jazdia dvaja....viem, ze to nema lahke lebo dispecer ich stale tlaci....

emmilly

vies co ja som nato bola akosi zvyknuta, pretoze sme sa nevidavali tak casto ako moje kamaratky so svjimi priatelmi, vacsionou len cez vikendy niekedy cez tyzden, ale to robil este v KE. ale ked sa dal na kamion, velmi somtrpela...velmi mi chybal pretoze som bola na nho dost citovo nalepena...ale pomohlo mi hlavne to ze som videla jeho pracu ked som bola s nim, a viem ze to nieje med lizat...a takisto to robi preto aby sme nasetril nejake peniazky a aby nam bolo dobre...ale bolo to dost tazke, casto som plakavala...ale uz som si zvykla, a mam aj robotu, to ma dost zamestnava a ked je doma, tak to tak rychlo utecie ze az... ale ked hje aj ten tvoj stale tak prec tak ti poviem ze vam prospeje ked niekam vypadnete len vy dvaja... strasne nam to pomohlo a boli sme len pre seba...uz sa tesim na vianoce pretoze vtedy odstavuju auta a budu doma dost dlho...tak som happy....a teraz sme sa videli asi tri vikendy po sebe takze super...

zuzka*

ja budem mat o 5 dni 21 a priatel ma 23, takze sme na tom asi podobne....trvalo ti dlho kym si si zvykla na to, ze je prec a robi tuto robotu?

emmilly

Mam 21, on 24... presla som pekolm a on ma podral nad vodou...a sme si oporou, naozaj je to fajn. aj ked mi kazdy hovori ze ma podvedie de pride... ale ja tomuneverim, pretoze viem aky je...mozno sa vam zda ze mam malo, ale prezilo som si svoje a som presvedcena ze ten vztah vydrzi... a ta cesta kamionom? je to super. len niekedy na zblbnutie... ja som tiez mala dovolenku v robote a muslei mi predlzit pretoze nebolo iste kedy dojdem bola som 2 tyz. aj 5 dni... no jedna kabina... niekedy je to na mozog, ale v poho...

zuzka*

mila emmilly viem o com rozpravas....ta dialka asi fakt robi divy, lebo priatel co uz tristvrte roka jazdi na kamione tak sme si akysi vzacnejsi...a ja s nim chystam na jazdu kamionom, ked budem mat po skuskach a vybavim si volno v robote...ked sa smiem spytat kolko mate rokov?

emmilly

ahojte baby. ked vas tu napisalo tolko pribehov musim sa pridat aj ja. som z KE a takisto niesom s priatelom kazdy den ako by si to kazda z nas priala. Chodime spolu 3 roky...ja uz rok pracujem....a on skoro tristvrte roka jazddi kamionom... vidime sa podla poctu nakladok a podla toho ako sa jeho sefovi ho chce nechat doma... takze zhruba raz dvakrat do mesiaca...je to velke odlucenie sme vlastne odkazany na telefony, ale poviem vam nic nelutujem, pretoze mame celkom super vztah...hoci sa vidime malo, ale cenime si to...teraz sme boli po dlhej dobe spolu na vikend v tatrach a poviem vam bolo to skvele uvolnenie...chceli sme ist aj teraz v lete na dovolenku ale nepodarilo sa lebo mu nedali volno ale urobili sme komprmis a isla som s nim ja na 2 tyzdne na cestu kamionom...aspon som videla co vsetko musi zvladat a ake to je...vobec nelutujem ze sme spolu, pretoze od prvej chvile sme sa nevideli tak casto stale len cez vikendy, niekedy bola aj vinimka ze cez tyzden...ale naozaj laska hory prenasa...u mna strasnu dialku ale zvladame to...takze vydrzte

zuzka*

vies sandica, priatel brazdi europou lebo jazdi na kamione a zaraba peniazky na nase byvanicko, takze som sa s tym akosi zmierila, ze momentalne sa tak malo vidime.No najradsej by som ho mala pri sebe, lebo uz sa mi aj sniva o tom ako velmi mi chyba..

sandica

zuzka dakujem...a le, mrzi ma ako to u vas dopadlo...dufam,ze my tak neskoncime, ale hocico sa moze stat! drzim vam palce aby sa to u vas napravilo!!!