VVDRZI VZTAH?????

Príspevok v téme: VVDRZI VZTAH?????
alinka

ahojte!ja sa len chcem spytat, ci je tu niekto taky, kto chodi na vysoku niekde do zahranicia a doma ma priatela?totiz uvazujem nad tym, ze keby ma prijali do brna na vysku, tak by som tam mozno aj sla, lenze by som vedela dochádzat domov maximalne raz do 2tyzdnov a mozno ani tak casto nie. a bojim sa, ze by kvoli tomuto stroskotal moj 3rocny vztah. tak sa chcem spytat, ci by to podla vas mohlo fungovat?ak ma niekto podobne skusenosti, napiste please!diky

zuzka*

vacsinou hej aj ked sa mi treba ucit....mozme aj cez icq len s nikym v poslednej dobe cez icq nekecala...aky mas nick?

emmilly

asi tak... aj ty zabiojas cas netom?: - ) ak chces mozme pokecat nejako inac napr. cez icq lebo tu je to zvlastne a kazdy vidi co piseme... ale ak chces...

zuzka*

robi pre presovsku firmu road star....myslim, ze s tym rozhovrom by to bolo asi tak, ze oni o kamionoch a my o svojom...viem si to zivo predstavit

emmilly

on je asi tiez 20 km od KE...ale smer Michalovce..aj my si obcas zavolame...no tak to mame potom naozaj skoro rovnake...:-)))

zuzka*

my sme viac ako tri roky...a jeho mamka je tiez velmi zlata, furt si volame,ked mi napise, aby vedela kde je..raz priatel povedal, ze ma radsej ako jeho a ze to mysli vazne.

emmilly

a vy ste spolu ak dlho? vies co mam najradsej? jeho mamka je taka podarena strasne by chcela aby sme sa vzali ale pokial bude von tak ja to takto nechcem...pytala sa ma kedy... a ja som povedala ked bude doma a nietakto rozlitany a ona nato...sak mas tu mna... no ja som jej povedala ano teta, ale to je ine...:-))) zlata je...

emmilly

no ved to hovori aj ten moj mne...vies ale myslim ze tak skoro ich to neprestane bavit pretoze maju o trosku vacsi prisun penazi ako keby mali normalnu prac. dobu a od toho je si tazko odvyknut...dufam ze nebudeme tie co budu na nich cakat do nekonecna...odkial si?ja z KE...