Gynekológ alebo gynekologička? - koho preferujete?

vikuska

Ja mam doktorku, je to pre mna prirodzenejsie a nemozem sa stazovat, dobry pristup,citliva a vie podla mna viac zenu pochopit. Nezalezi ani tak ci je to zena alebo chlap, ale aky ma pristup k pacientke.

titi

Ja mám gynekologičku.Vyšetrili ma aj gynekologovia v nemocnici ked som tam ležala ako riziková./tehotná/Ked som sa vedela uvolniť,žiadny problém či muž alebo žena.Ale som jednu tam neznášala tá zbytočne bola žena,aj tak mi išlo srdce vyskočiť ked som ju zbadala vo vyšetrovni.Chlapi boli milí ale tu svoju mám super a pokiaľ budem spokojná ostanem u nej.Je dobrá,príjemná,milá,zatial sa starala o mna dobre.Môžem jej dakovať za 2 zdravé deti.Za dobré rady.Ja viem že dosť zien ju neznáša,ale každá máme nejaku tu chybu.V čakarni zeny raz ju ohovárali lebo nedovoli aby niekto pri vyšetrení mal v ustach žuvačku.Jednoduchá odpoved:clovek sa môze zadusiť ked leží na chrbte a prehltne žuvačku.Co poviete podla vás je prisná,alebo má pravdu?Jednoznačne môže byť chlap aj žena na tom nezáleží.Máme sa cítiť v ordinácii v pohode.

štefana

ja som mala prvého lekára muža- stráášne som sa ostýchala- nebolo to ako normal vyšetrenie- napr u zubára, ako by to malo byť brané. okrem toho dochrámal si dôveru u mna- tak som išla k žene- neviem si to vynachváliť- chodím tam ako ku každému inému lekárovi- aj ked to samozrejme nie je 3x príjemné- vnútorne nebojujem s tým sa vyzliecť a prejsť z kabínky ku kreslu dole bez- PRE MNA JEDNOZNACNE ZENA GYNEKOLOGICKA...

kikulka

ja som mala vždy len doktorov,je mi prirodzenejšie ísť k mužovia než k žene,1.doktor bol strašne surový no hrôza a ako sa vyjadroval,takže som ho po pol roku vymenila a teraz mám takého super doktora,ktorý sa stará,ja milý,príjemný a hlavne starostlivý,čo sa jeho praxe týka,zažila som ešte 2 doktorom,asi 30 rokov mali,to som bola na operácii,tiež boli strašne milí,srandisti...no proste s gynekologmi mužmi mám prevažne výborné skúsenosti

jajka001

ja som zazila viacerych aj muzi aj zeny a zalezi to od povahy lekara.zazila som jednu riadne surovu zensku. ale aj neprijemneho chlapa. mam doktorku a som spokojna.

janíča

vaskušala som nedobrovolne oboje-mala som problemy a potom rizikové tehotenstvo-dlho som ležala v nemocnici. zažila som mužov,ktorí boli veľmi príjemní,ale aj arogantného idiota,ktorý bol neskutočne vulgárny. a tiež jemnú pani doktorku,ktorá by za mňa bola aj dýchala a paradoxne mladučkú vraj lekárku,ktorá bola tak surová,že som si myslela,že sa na gynde viac neukážem. teraz chodím ku chlapovi,ktorý je v dôchodkovom veku,je taký akurát- je ľudský,jemný a tak akurát profesionál

akinom007

gyn som zmenila 4 krat ale celkovo ma vysetrovalo 6 gyn. lebo som mala problemy. Takze boli medzi nimi aj zeny aj muzi a uprednostnujem muza

50 rocna

tak vzhladom na moj vek mam bohate skusenosti s gynekologiou. Nikdy som nemala ziadne gyn. problem.
1. muz.50 r. vcelku OK (zmena bydliska)
2. muz. neochotny, info som musela tahat od sestricky, pil (zmena=nespokojnost)
3. zena spokojna
4. muz=kratke zastupovanie (arogantny, hnusny=doteraz mi je z toho na grc
jeho priezvisko je na pis. M (Zilina)
5. zena max. spokojnost

keby som sa mala teray rozhodnut, tak uz iba zenu