Gynekológ alebo gynekologička? - koho preferujete?

dancaBB

rastiq ale ja som nepovedala ze doktor chlap je uchyl..ja som povedala ze mne je to prirodzenejsie pred chlapom ako pred zenou.pretoze napriklad pred mojim frajerom sa nehambim, to je jasne..ale nap pred mamou by som sa strasne hambila, uz chapes?proste mi je to neprirodzene ked sa mi kuka medzi nohy zena, lebo nikdy predtym to ziadna nerobila...a mam super doktora a hovorim ze mojmu partnerovi to nevadi ani neziarli ani nic...a to neznamena ze ked mam chlapa doktora tak ma tam musi pretiahnut alebo ze to chcem niekde vo sne..proste je to mily clovek a velky odbornik a som s nim spokojna..vsetko mi povysveluje, robi vsetky vysetrenia poctivo..a nepredpisuje lieky bezhlavo ako niektori .

rastiq

cenim si take prispevky ake napisali dobra vila a dancaBB. netreba chlapov oblbovat slovami ze muz je lepsi odbornik a podobne rozpravky. vystihli podstatu temy.

gynek.?

Dobra vila-keby to čítala nejaká gynekologička vlasy by jej dupkom stáli.Lesbický sklon?To ťa ešte nikdy nenapadlo,že aj ona je žena,tak vie pochopiť ostatné ženy.Môže mať tiež také isté problémy ako pacientka,lepšie to pochopí.Niekomu môže aj to robiť radosť ked vidí ako rastie bábätko v buchu svojej mamičke,ked sa narodí mamička je šťastná.Jednoducho sa vie tešiť z toho ak vidí,pacientka má radosť.Ked robí bežné vyšetrenie je to pre nu normálna vec,neide o to čo má vyšetrovať.Takisto aj gynekologa by si mohla ohovárať preto robí tu prácu,lebo má z toho dobrý pocit že to tam dole vidí a môže to vyšetrovať.Normálny človek nie kvôli tomu vyberie odbor gynekologia.Ostatní lekári?Podľa teba napr.gastroenterolog z čoho má radosť,zubár atd?Lekár kto robí pitvu???Asi máš bujnu fantáziu,prepáč.

dobra vila

DancaBB, si presne vystihla, co si myslim ja :-P. Tiez mi to pride normalnejsie, mat chlapa gynekologa, je to predsa len take prirodzenejsie, ze sa mi tam chlap pozera a smatra. Keby mi to robila zena, ufff, to nieeee. Ale nech si kazdy robi tak, ako uzna za vhodne. Niekomu je dobre tak, druhemu onak. Jedna aj druhy su lekari, trebalo by sa nich pozerat tymi ocami. Aj ked ja som zena a gynekologia by bol asi posledny smer, co by som si vybrala :D (mozno maju lesbicky sklon :D )

alzbee

Ja mam gynekologicku a nestazujem si-je uplne fantasticka aj s jej sestrickou:)) taku uvolnenu atmosferu tam vytvaraju:) ale nerobilo by mi problem ani k chlapovi ist. Ja sa vseobecne nehanbim pred lekarmi-beriem to tak, ze je to ich praca a nie som prva a ani posledna, ktoru uvidia nahu. Akurat raz som sa hanbila-ked som musela ist na rontgen pluc a zistila som, ze ten, pred kym sa mam vyzliect bol jeden moj znamy, s ktorym som bola 3dni predtym na kofole :D :D ale to ma otec utesil, ze ved sa nemam zaco hanbit, tak nech to neriesim :D :D

dancaBB

btw mne to pride menej trapne pred chlapom ako keby som mala ist k zene...neviem tak to je take prirodzene rozkrocit pred chlapom nohy:D hovorim vo vseobecnosti a nehovorim ze pred kazdym ale tak je to udel zien..ale pred zenou rozkrocit nohy by mi prislo este divnejsie..co ja viem..by som sa viacej hambila asi

dancaBB

rastiq to co je za nazor?a ty keby chodis k urologicke tak si myslis ze tvoja baba si zatial zacne hladat ineho?aj ked ides na operaciu tak lezis nahy na stole len zakryty nejakou handrou a su tam aj doktori aj doktorky a co teraz?je to ich robota....
mojmu frajerovi je to jedno a to este pred nim svojho doktora chvalim az do neba lebo je fakt super clovek..a co?
este aj on mi kolkokrat hovori nech idem na prehliadku aby som si bola ista ze som zdrava...

severanka

rastiq: gynekolog prekukáva aj tvoju frajerku preto, aby si aj ty mohol sexovať bezpečne... a áno, je fajn ak je citlivý a nezaráža všetky tie nástroje do šušky jak keby sme boli kus mäsa...

a ak niekto vymení frajerku len preto lebo ju vyšetruje LEKÁR tak potom je ten dotyčný veľký chuj, presne tak ako TY ! ! !

môj frajer je rád ak sa starám o svoje zdravie a je mu jedno či ma kuká žena alebo muž, hlavne že sa o seba starám...

ty degeš narušený

rastiq

ved ja vam vasho gynekologa neberiem ale nebudte prekvapene ak si vas partner zacne hladat menej okukanu prehmatanu gynekologmi. a hlavne ak je aj nezny zlaty a citlivy pri zasuvani posevneho spekula do vasej posvi je to odbornik. tak sa majte vo svojich haremoch