PRÍZNAKY TETÁNIE

silvias

MIKSI určite sa ozvem ako mi to dopadlo no uvidíme!!!No poviem Vám nie je to nič príjemné!!!!!
Prajem krásny den Silvia

miksinka

tak drzim prsty,hlavne na to prestan mysliet a nepozoruj sa!A vyhybaj sa stresu!!!drzim prsty a ozvi sa ako si dopadla

silvias

Vieš no o psychológovi mi nič nepovedali no neviem,len hovorila doktorka,že 3.mesiace mám brať lieky a potom mám prísť na kontrolu a zase mi urobia test na tetániu!!!Už som z toho hotová,lebo mi je stále zle a zle a človek musí robyť v robote no je to hroznéééééééééé.Príjemný den

miksinka

joj,moja aj mne sa hrozne tocilo v hlave,a vsetko to co aj ty!No doktorka ti asi nepovedala,ze tetania sa neda vyliecit:-)Asi ta tym moc nepotesim,mne povedali ze sa s tym musim naucit zit.A ten vnutorny tras to poznam tiez,to su nervy.Neodporucali ti sedenia s psychologom?

silvias

No vieš MIKSI mne ja zle hrozne vždy mám pocit dusenia mám veľa hlienov hlava sa mi točí,ale to asi z krčnej chrbtice a mám mravčenie a trasenie v tele!!No je toho dosť mám brať MAGNE B6 a lieky mi predpísala neurologička na záchvaty!!3.mesiace ich mám brať a potom mi zasa urobia test na tetániu!!
V pondelok som bola na test na tetániu a obidva mám pozitívne!!Takže tak no dúfam,že ti lieky mi zaberú!!!!

miksinka

a este cosi,na zaciatku mi bolo na odpadnutie,myslela som ze umieram.Vidis,teraz mi je tak dobre,ze som uz aj zabudla,co mi bolo:-)))

miksinka

tak,som hrozne unavena,busi mi srdce,nemozem sa nadychnut,akokeby som sa dusila,sem tam mi strpnu ruky alebo nohy...som aj nervozna...je toho dost.Co mas ty???
Mne dali iba magne b6,no teraz som si ho vysadila,ak nemam stres,je mi super.Vobec nic mi nieje

miksinka

ahoj silvi,ja mam tetaniu uz polroka,vyhladaj si stranku hyperventilacna tetania a tam som si pisala uz s jednym chalanom,ktory ma tiez neurotetaniu...Skus si to precitat,ale ak mas nejake specialne otazky,tak sa pytaj,rada ti odpoviem:-)))