PRÍZNAKY TETÁNIE

mimkax

Nie je vždy treba..pyridoxin.. Ale najprv je nutné urobiť vyšetrenia,no a teda vyš. krv...mimo iné..a potom ostatné som písala.

mimka

OOO je otázne,z čoho je tá únava..môže byť veľa príčin..A čo hovorí krvný obraz? Skús piť dlhší čas žihľavový čaj..má okrem iného aj povzbudzúce účinky.Pokiaľ nie si alergický /á na ňu..

mimka

Takže treba upraviť životosprávu,spať pravideľne,vyhýbať sa stresom a dodávať si minerálne látky..napr. šumivé tablety rozpustné vo vode po jedle..

mimka

No ja som mala,alebo možno ešte mám..Tetánia je vlastne nedostatok minerálu čiže iontu v tele..,čo môže viesť k tŕpnutiu končatín až ku kolapsovým stavom..To som mala a často..(Chýbal mi horčík v tele..Brala som 1000mg denne.Už je mi dobre..)Je to veľakrát spôsobené nadmerným stresom a nízkym príjmom min. látok..

ooo

Jeany ako dlho berieš ten cipralex? Ja mám trochu obavy, že keď budeš chcieť otehotnieť a budem ho musieť vysadiť,...

jaeny

ahojte ,ja mám manifestnú tetániu,tiež som o nej písala,príznaky sú skoro všetky stejné,užívam cipralex a magne B6

ooo

Ma práve napadlo, že aj mne sa spánok upravil pri priateľovi. SOm riadne dlho trpela nespavosťou. Teraz je to ok, dúfam, že to nezakríknem :)))

ooo

NO jasnačka, sem sa zoznámili pred tromi rokmi, keď som mala v tomto smere celkom najhoršie obdobie a veľmi mi pomohol, aj vďaka nemu mi mnohé príznaky ubudli. Ja som práveže akčný typ, rada stále ničo robím a keĎ nevládzem, tak ma ide poraziť. Proste nemôžem robiť všetko, čo by som chcela kvôli tej blbej chorobe, už či to je PP alebo HT, ale naučila som sa s tým viac-menej žiť a bojovať, to ja sa zase nevzdám len tak...