veľka zima

Príspevok v téme: veľka zima
daria

poradte mi,prosim.Od jesene do jary mi býva večer ked zalahnem neuveritelna zima!!A to mam na sebe 2pyzama,vestu alebo hrubý sveter,ponozky,pozakryvana paplonom a zaroven v spacaku!A aj tak ma poriadne drgoli!!Mam stres z chvile ked mam zalahnut!A pocit,ze rano sa zobudim a bude zo mna kus ladu!!Za rady dakujem!
P.S len neradte,ze si mam zohnat chlapa do postele.takych rad mam vela

cica

to poznam, bolo by fajn keby nieco zabralo, lebo niekedy sa sama rozosmejem ako idem naobliekana do postele a ticho zavidim babam co chodia spavat vo zvodnych kosielkach :),najdepresivnejsie je ked si zmeram teplotu a mam 35 C, stitnu zlazu mam uspesne liecenu, takze endokrinologicka nevidi problem

daria

pohybu mam dost,ale studenej vody sa bojim.mozno prave preto,ze mi je taka zima.kupem sa v "saune"inak mi zacne byt zima.aj caje pijem,polievky jem "vriace",pretoze aj "letna-tepla" teplota jedla ma schladi a je mi zima.
Mozno v tom je chyba,tie striedave kupele by som snad mala skusit.

zanočka72

Daj si striedavé kúpele horúca-studená voda nôh a rúk max.teplota čo vydržíš,potom sa poriadne vysuš a obleč niečo čo ťa netlačí.Máš asi nižší tlak krvi,pomohlo by aj teplé víno-nie denne,bez škorice tá zráža teplotu.A ak športuješ,alebo fyzicky pracuješ možno máš málo energie ,častejšie jedz niečo ľahké-aby telo malo z čoho "kuriť"