veľka zima

Príspevok v téme: veľka zima
daria

poradte mi,prosim.Od jesene do jary mi býva večer ked zalahnem neuveritelna zima!!A to mam na sebe 2pyzama,vestu alebo hrubý sveter,ponozky,pozakryvana paplonom a zaroven v spacaku!A aj tak ma poriadne drgoli!!Mam stres z chvile ked mam zalahnut!A pocit,ze rano sa zobudim a bude zo mna kus ladu!!Za rady dakujem!
P.S len neradte,ze si mam zohnat chlapa do postele.takych rad mam vela

jaeny

Ahoj Daria,s týmto problémom som sa zaoberala aj ja,tiež mi býva velmi zima,nakoniec zistili,že mám zníženu funkciu štítnej žlazy,skus sa spýtať na testyTSH,ozvi sa

daria

samko,ja nefajcim ani som nikdy nefajcila. a ginko mi nepomaha.to ostatne neviem, este som o tom nepocula. popozeram sa po tom.

samko r.

Škorica zohrieva, teda čaj z nej, ďalej lieky Tebokan a všetko čo má dočinenia s Ginko biloba, alebo dvojlaločná. Nefajči cigarety, upchávajú cievy.

daria

mne byva zima,hlavne ked vecer zalahnem do postele.zacne to od laktov ku pleciam alebo zimu zacnem citit v hornej polovici chrbta.a potom to prejde do celeho tela.nohy mam teple,davam si ponozky,ale ruky si vobec neviem zohriat ani ked si na ne dycham alebo dam mezi stehna,co by mohlo pomoct..nepomaha.
zatial som zacala cvcit,ako ste mi radili,ale cez den,no to asi nema na vecernu zimu ucinok.
a vysetrenie pecene je dobre,stitnu zlazu si dam urobit,uz som dohodnuta s lekarkou a oblicky neviem. dakujem za pomoc.

orbitka

vraj to je od ochorenia pecene-ta zima.ale niekto tu pise o oblickach,takze neviem.dokonca aj stitna zlaza moze mat zimu na svedomi.
vyzna sa v tom niekto, pls????