koren, pod sem

Bezradna14

moniqa87 vdaka... ale prepac, nemam zaujem debatovat s niekym, kto predvadza to, co Karkula... Prekracuje tym uz vsetky medze...

Snazim sa vysvelit, a mozno Ty uz si to pochopila, ze neocakavam aby ma niekto lutoval. Ale svoju temu som zalozila preto, lebo pozitivne nazory mi dodavaju energiu ist dalej.
Nebudem tu uz vysvetlovat vsetko, co som vysvetlovala milion krat. Je zbytocne nieco vysvetlovat ludom, ktori ma maju za blazna a su o svojom nazore presvedceni napriek tomu ze nevedia, kto vlastne som a aka som.
Preto myslim, ze nema vyznam aby osm sa sem pridavala do debaty.

koren

monicka, prestan s tym nanukom alebo mi nejaky hod sem.:-) ale mier presne, mne vacsinou veci padaju z ruky aj same..:-) a bezradna ak sa chce pridat, tak kludne, len ju uz tolko nevolaj.. ozaj, mam taky maly problem a potrebujem poradit, len neviem, ci je to teraz vhodne, ked sa tu tak burlivo riesi..:-)

karkula

jajka, juuj ako mi to trha zily co si myslis...:-) na konflikty je tu tema "bezradnej", tak ich netahaj aj sem... :-)

moniqa87

bezradna, tak sa pridaj do debaty, prides na ine myslienky, tusim sa s tymto opakujem....
koren super, ze si sa uz registroval....
kto si da nanuk? ja si idem vziat....

Bezradna14

jajka,

tiez si to myslim, pretoze ona tu robi najvacsiu ,,sou,, .. a nechce sa mi verit, ze si niekto dokaze robit z cloveka, ktory preziva jednu zo zivotnych kriz takuto srandu (nie, tym sa nechcem lutovat mila Karkula, to je bohuzial pravda).

Barbi ok, napisala si svoj nazor, ale potom si ma zacala spolu s Karkulou zosmiesnovat pred celym forom..

barbinka

bezradna ty si už uvedom, že ja som ťa neurážala. si naozaj tak mimo? ja som ti len povedala svoj názor, to je celé a na ten mám právo. že sa ti môj názor nepáči , to je už tvoj problém, ale už si uvedom, že to nie je urážanie.