koren, pod sem

Bezradna14

zaba,

nemam tuto potrebu- prave naopak, kazdy mi tu vravi ze som nic neprezila, ze neviemkto prezil horsie veci ako ja.
Doteraz som sa snazila vysvetlit im to normalne, ale nejde to, stale ma presviedcaju o tom ze oni prezili vsetko a ja nic.
Nikdy nepisem o svojich problemoch a minulosti, ale toto uz ma naozaj stve, a ked to nedokazu pochopit ak sa im to snazim normalne vysvetlit, ako inak to mozem vysvetlit?

moniqa87

a necitis sa silnejsia prave preto, ze si tolkymi skuskami presla? to by ti predsa malo skor dodat silu, ze ked som uz taketo veci zvladla, tak ma nejaky chlap predsa nepolozi... hmmm???

barbinka

bezradná ty si taká nechápavá. nebudem si míňať už na teba energiu. za hodinu a pol mám tenis, nechám si ju na tenis. nemá zmysel s tebou. rozchod s priateľom je najhoršia vec na svete. nič horšie neexistuje. máš pravdu. dúfam, že si šťastná.

zaba

bezradna, preco mas taku strasnu potrebu pisat o tom, co sa ti stalo, ono to vazne navodzuje pocit, ze chces, aby ta ludia lutovali. ani koren, ani barbinka, ani nikto iny sa tu nestazuje so svojim tazkym osudom, len to tu spomenuli, ako som postrehla, ale zda sa mi, ze ty mas stale potrebu presviedcat ludi, ze prave TY si prezila nieco horsie a nieco viac.

Bezradna14

ako mozes vediet ze koren prezil horsie veci ako ja, ked nevies co som prezila?

Zas robis zo seba tu, ktora vie vsetko?
to tu mam teraz pisat o vsetkych svojich problemoch, ktore som prezila? o tom ako mi pred 4 rokmi zavrazdili priatela? o tom ako som potratila ked ma zmlatil vlastny otec? o tom ako mi v naruci zomrel kamarat? o tom ako som sa dostala z drogoveho pekla? o tom ako 8 rokov navstevujem psychologa, a okrem neho este 7 inych doktorov? o tom ako koli svojej chorobe musim obmedzovat zivot? o tom ako uz nikdy nebudem zdrava?

ci co? mam tu napisat vsetko co som prezila?

Prosim Ta o jedinu vec- Nehovor o niecom s istotou, ked vobec nevies o oc ide... ale ABSOLUTNE.

a Prosim, skrot si svoju kamaratku Karkulu, nechcem aby ma niekto lutoval, ale ked sa ludom zdoverim ze mi hrozi zastava srdca a v pripade zhorsenia mojho zdravotneho stavu hospitalizacia, tak isto nechcem aby si z toho niekto robil srandu. To, co predvadza Karkula som naozaj este nezazila, nedokazem pochopit ako si z tekejto veci dokaze niekto urobit srandu.

barbinka

bezradna neklam samú seba. mala si tam 50 názorov, ktoré boli slušne podané a všetkých si poslala kade ľahšie, nech ti už nepíšu, tak si teraz nevymýšľaj. nie, neviem ako prežívaš rozchod, ale aj som ho prežila a nie jeden. a taký koren prežil horšie veci ako ty. on je ten, čo by tu mal fňukať, nie ty. ty sa len rozchádzaš s chalanom. nič vážne sa nedeje, tak si to už uvedom.

koren

dufam, budem pisat po kazdom pohovore a ak budete moct, mozte napisat, aky mate dojem z mojich dojmov..:-D uz trosku narocne aj na mna.:-)musim teraz odist, ozvem sa, majte sa zatial krasne.:-)

koren

dufam, ze vyberiem dobre, budem si nechavat cas na rozmyslenie a uvidim.. prihlasil sa aj jeden chlapik, pozval som ho, aj ked moc velke sance tomu nedavam, predsa len sa mi tak zda, ze spolupraca s byvalou asistentko bola v pohode a asi by bola lepsia na tu pracu zena.. nuz, dufam, ze nebudu vsetky moc simpaticke, nech to nie je take tazke rozhodovanie..:-)