koren, pod sem

moniqa87

ale ved je to anonymne, neviem sice ako by sa zatvarili, ale ony sa to nedozvedia a to je hlavne, inak koren, ako sa mas?

koren

najvacsia sranda by bola, keby som sa tu s nou stretol..:-D dufam len, ze este pride niekto lepsi, potreboval by som aj tu anglictinu na nejakej urovni. keby tak dotycne slecny vedeli, ze ich riesim na internete, neviem, ako by sa zatvarili..:-)))

barbinka

ahoj koren. z tohto, čo píšeš sa mi viac pozdáva žienka číslo dva. nemám rada až moc sebavedomých ľudí.

koren

dobry den vospolok.:-) mariaa, dakujem ti za to, co si napisala, take slova vedia potesit a zohriat pri srdci..:-) vcera som pisal o asistentke, tak pre tych, ktori vedia o co ide: dnes boli u mna prve dve zienky. sam neviem, co si mam o ktorej mysliet. prva bola velmi pekna a dost mlada, bez praxe, prisla mi sebavedoma, studentka vysokej skoly (externe). vyzerala byt sikovna a hlavne sa mi zdalo, ze tu pracu velmi chce a to ma potesilo, ale aj prvy dojem je velmi dolezity a nieco mi na nej nesedelo, no neviem.. druha bola trochu starsia nez ta prva, nebola taka krasna, ale o to nejde. mala sice prax, ale s jej anglictinou to uz vraj nie je take ruzove. ta mi zas prisla velmi prijemna a otvorena.. no vidim, ze to nebude vobec lahke. neviem, neviem..:-):-)

Bezradna14

moniqa87,

piesni som si pustala vela.. a aj si pustam..

myslim ze Ty si mi napisala nazov iba jednej, a tu nemam.

a teraz uz idem prec, musim si lahnut, fakt mam horucku... vecer tu budem.
Som rada ze sa s Tebou da komunikovat aj normalne, aj ked si ludia na prvy krat nesadnu, neznamena to, ze su obidvaja blbci.. niekedy vznikne konflikt koli vzajomnemu nepochopeniu.

Nebudem uz pisat sem, lebo pisat do dvoch tem je trochu zlozite, z toho dovodu ze vedla sa mylim, myslim si, ze som nieco napisala tam a pritom som to napisala tu. takze ak mas zaujem normalne a kludne sa porozpravat, mozes sa presunut vedla. Myslim ze sa uz vyhneme nedorozumeniam.
Prajem pekny den

barbinka

oprava: lenže bezradná ty si nič nepochopila, ja som porovnávala len tento tvoj konkrétny problém s tým, čo sa udialo koreňovi. na tie ostatné sa ťa nikto nepýtal. ja som písala o tvojom rozchode, že len fňukáš a nie o tvojom celom živote. čítaj s porozumením.

barbinka

však ja som sa chcela normálne baviť. napísala som, čo si myslím a už si ma išla vykopávať z tvojej témy.

barbinka

lenže bezradná ty si nič nepochopila, ja som porovnávala len tento tvoj konkrétny problém s tým, čo sa udialo koreňovi. na tie ostatné sa ťa nikto nepýtal. ja sa pýtala o tvojom rozchode, že len fňukáš a nie o tvojom celom živote. čítaj s porozumením.