Nezničitelné akné

Príspevok v téme: Nezničitelné akné
jefito

Už som snáď skúsil všetko. Najprv pár vyražiek, ktoré rýchlo zmizli, ale teraz mám celú tvár dovyražkanú, ale nie tak, že vyrážky vytrčajú, ale je tam taká červená pokožka. Večer je to však horšie. Vyrážky už aj vytrčaju. Použil som už všetko. Najprv som nabehol ku kožnej, tak mi dala dajaku somarinu, že Zynerit, to mi však prd pomohlo. Tak som kupil od avonu hlbkovy čistiaci gel, ale ani to nemá význam. Gél aplikujem ráno a večer a ráno mám len trošku červené na pokožke, kde boli včera vyrážky. Ale večer je to zase oničom. Po hlbkovo čistiacom geli použijem ešte alpu, ale to vôbec nemá význam. Neexistuje niečo na prírodnej báze (napr. ako brezová voda na lupiny)?

Mati

Ja som naposledy pouzivala na cistenie gel Cleanance od Avene, rovnako od Avene krem Diacneal /pozor, prve aplikacie hrozne stipu/ a od koznej Skinoren. A toto pouzivam uz skoro pol roka a odvtedy ani jedna vyrazka. No ale co je najdolezitejsie - dodrziavam protikvasinkovu dietu. Nejde o klasicku dietu pri ktorej niekto chce zhodit alebo tak, ide o uplne vynechanie potravin, ktore zapliesnuju organizmus. Pokozka je na nespoznanie. O tej diete najdete viac info na -odkaz odstránený-. tak vela stastia. Inak este jedna vec - tie pripravky od koznej musite pouzivat minimalne pol roka.

jancecka

objednala som si ten piimax gel, som zvedavá čo mi to spraví, ale ja nemám mastnú pleť, takže neviem, ale za vyskúšanie nič nedám

torresco

Takisto mám s tým problém. Tiež používam Zineryt, spočiatku mi pomáhal ale teraz už nie. Mama mi poradila jesť kvasnice. Znie to čudne ale kvasnice určite pomáhajú aj keď je to nechutné jesť. Každý deň zjesť polku kocky z kvasnice a pleť by sa mala vyčistiť, pretože tu ide o prečisťovanie krvi a zápal pod kožou vzniká hlavne kvôli neprečistenej krvi. Skús teda kvasnice.

palola

No ak ti mozem poradit ja si neviem vynachvalit Piimax gel...kupila mi ho raz mama, ja mam ten problem, ze raz mam plet hladku, inokedy sama vyrazka, a tak sa mi to strieda...v tom horsom pripade pouzivam tento gel, niekedy aj 3-4krat tyzdenne a skutocne mi velmi pomaha...vyskusaj, ja som z KE, kupili sme ho vo Finclube, ale da sa objednat aj cez internet: www.lekarendoma.sk