Nezničitelné akné

Príspevok v téme: Nezničitelné akné
jefito

Už som snáď skúsil všetko. Najprv pár vyražiek, ktoré rýchlo zmizli, ale teraz mám celú tvár dovyražkanú, ale nie tak, že vyrážky vytrčajú, ale je tam taká červená pokožka. Večer je to však horšie. Vyrážky už aj vytrčaju. Použil som už všetko. Najprv som nabehol ku kožnej, tak mi dala dajaku somarinu, že Zynerit, to mi však prd pomohlo. Tak som kupil od avonu hlbkovy čistiaci gel, ale ani to nemá význam. Gél aplikujem ráno a večer a ráno mám len trošku červené na pokožke, kde boli včera vyrážky. Ale večer je to zase oničom. Po hlbkovo čistiacom geli použijem ešte alpu, ale to vôbec nemá význam. Neexistuje niečo na prírodnej báze (napr. ako brezová voda na lupiny)?

mewa

Ahojte,ja som mala problemy s pletou asi od 12-tich rokov,vyskušala som plne vsetko co sa len dalo od babskych receptou az po koznu lekarku,no nic nezabralo alebo nemalo vyraznejsi efekt.Pred casom som uplnou nahodou narazila na kozmetiku Rivage,mozem povedat ze po mesiaci mam plet na nepoznanie.Mozem naozaj len odporucit!

diiiiidinka:)

jaja to nieje pravda,kazdy organizmus je iny,,a mne na akne zabral len alen pravidelny sex,nic ine ani zynerit,ani roacutanne ktory som brala pol roka anic stoho ,vzdy len sex:)kazdy ma proste iny organizmus :)

sissssa

mne pomohlo to, ze som zacala chodievat pravidelne k lekarskej kozmeticke. kazdy mesiac, vzdy mi plet vycistila, na konci dala tekuty dusik, ktory mi stiahol vycistene pory a odumrtetu pokozku vysusil, do 1 dna som bola zahojena a ficala som si dalej. K tomu este kazdy vecer gel na ocistenie pleti a pletova voda. Ja ju mam zadara z lekarne, lebo mi ju namieru napisala kozna ako recept, kde mi ju priamo pripravia. K tomu uz len nejaky krem na problematicku plet a budes ju mat opat zdravu. No najma ta kozmeticka. Povytlaca, vycisti a ty mas frei.

jaja

Sex nema nic spolocne s akne nijak ho neobvplivnuje je to len jeden z mytov...
Velmi dobry je na precistenie organizmu zihlavovy caj aspon 2 litre denne...
dalej brat zinok a ine vitaminove doplnky...
Mne osobne Zynerit pomohol dostat sa z tazkeho akne...uzivala som ho rok a pol...takze necakajte zazraky po tyzdni...dalej som uzivala skynoren a velmi mi pomohol duac gel ktory ma vysusujuce ucinky
dalej vyskusaj potierat jednotlive vyrazky tea tree olejom ak ich mas vela tak olejcek trosku zried s vodou pretri si nim cistu tvar...potom nanes nejaky krem na mastnu plet inak sa rano zobudis s vyschnutou pletou lebo je to velmi silne...mne toto zabralo uz hned na prvy krat...No len to ze ja si vyrazky vytlacam a nato si dam ten olej tak mi to pekne vysusi a nezanesie sa tam novy zapal...najprv som si nanasala zynerit kazdy vecer a teraz som ho vysadila kedze s anesmie pouzivat dlhodobe lebo je to ATB...tvar si umyjem gelom rano vecer (zaklad) a ked potrebujem dat dole make up...nepouzivam ziadne cistiace vodicky a nic...na tvar si nejake kremiky a pod nanasam podla potreby...hlavne to neprehanajte s tou drogeriou vodickami a pod lebo aj to drazdi velmi pokozku
ja pouzivam denne make up a sa az cudujem ze sa mi akne ani nijak nezhorsuje...

marrrrka

Ajoj Jefito, ja som na to podobne 10rokov akne. Akurat som v procese odberov krvi pre liecbu Roaccutan /ked si to das do google zistis o co ide - liecba liekmi -dlhodoba a narocnejsia/. Prosim nezabudaj ze doplnkova spravna kozmetika akne nelieci ale iba pomaha zmiernovat, je to doplnok liecby. Za druhe to co pomohlo susedke, kamoske, hocikomu inemu nemusi platit aj na teba, Kazdy sme odlisny. {bohuzial :) Mne tiez vela veci nezabralo...nieco zabralo ale docasne...:( akne je spat a horsie. Velmi dolezite je sa prekonat, na akne VELMI vplyva psychika, stres, napatie a tak. Urcite navstiv koznu a ak sa ti nezda tak chod k inej, ja som tiez mala taku co ani nekukla mi poriadne na plet a ze skinoren, zynerit...samozrejme prd pomohlo, ale hlavna vec, ze existuju odbery krvi, odbery priamo z akne...ale neviem ci niektore kozne to neriesia, alebo kaslu na to , ked poriadne ani na mna nepozru a uz vedia co predpisat ...fnuk. Strava je dolezita ! Vela vody, o nej plati do 14.00 min. liter cistej vody, ziadna mineralka, cola abo tak. VODA. ja som sa nacitala o akne tu na nete kopec, pozeram kazdemu pomoha nieco ine, otazne je co naozaj ich aj komplet vyliecilo z akne, pretoze zmiernenie akne nie je vyliecenie akne....Mne nepomohla napr. ani liecba tetracyklinmi / doxybene 5krat liecba/, nepomohla ani antikoncepcia /to sa ta netyka :)/,resp. pomahla ale vratilo sa to po 2rokoch. Davaj pozor na vytlacanie!!! dolezite je vysusovat, ale nie celu plet, ale len lokalne zapaly. Nerypat sa v pleti!!! Ak si citlivy , resp. viac tu ludi pise ze zynerit uz nepomaha....please....skumajte svoju imunitu / poproste vasu prakticku nech vam da paier na imulogicke pripadne na imunoalergologicke/, + ak evidentne mate pocit nedobreho travenia, bolesti brucha, crevne problemy, aj tam hladajte moznost prepojenia s akne. AK vam vitaminy nepomahaju tak je to zjavne preto ze ich vase telo nevie vstrebat..Este posledna rada od mojho bratranca ktory si tiez prezil peklo s akne, a je uz ok - ked si najdes partnnerku s ktorou budes rad , tak vela spravi aj pravidleny sex a neviem klko mas rokov ci ci po puberte alebo pubertiak, tiez hormonalne potom by to malo prejst. keby ta nieoc zaujalo alebo napalo, kludne mi napis. papa drzim ti palce!!!!!

mjanik

akniari-dajte si do poriadku trávenie,aby sa jedy z tela vylučovali tade,kade majú a nie pokožkou.Čím su jedy silnejšie tým horšie akne,psoriza, vyrážky a iné