Nezničitelné akné

Príspevok v téme: Nezničitelné akné
jefito

Už som snáď skúsil všetko. Najprv pár vyražiek, ktoré rýchlo zmizli, ale teraz mám celú tvár dovyražkanú, ale nie tak, že vyrážky vytrčajú, ale je tam taká červená pokožka. Večer je to však horšie. Vyrážky už aj vytrčaju. Použil som už všetko. Najprv som nabehol ku kožnej, tak mi dala dajaku somarinu, že Zynerit, to mi však prd pomohlo. Tak som kupil od avonu hlbkovy čistiaci gel, ale ani to nemá význam. Gél aplikujem ráno a večer a ráno mám len trošku červené na pokožke, kde boli včera vyrážky. Ale večer je to zase oničom. Po hlbkovo čistiacom geli použijem ešte alpu, ale to vôbec nemá význam. Neexistuje niečo na prírodnej báze (napr. ako brezová voda na lupiny)?

lacqo

amanddda ahoj, ja zatial mam mozno tyzden ale len vzorky ktore si mozes vypytat z lekarne a zatial nic tak uvidim ale moc tomu neverim, lebo som sa nejakych takych debilin z reklam v telke, z bilboardoch tak toho som sa naveril dost takze neviem... a zda sa mi ze sebium AL je asi lepsie ked tak citam pretoze ma viac takeho toho na akne ze pomaha rychlejsie odstranovat, lieci a tak..

jaja:)

david858-chodim ku koznej v kosiciach mudr Vojcekova....a zynerit nahodou je moj zazrak a nestoji za prd....vyliecil ma z akne ale za rok a nie za par dni :)

mnamka257

mno u chalanov je to horsie, pretoze na nich seci pozeraju jak na teplosov ked si daju make up, alebo idu ku kozmeticke...ja mam tiez akne a skusilo uz vselico mozne...treba len trpezlivost a previdelne si cistit plet...niektori tvrdia ze na akne pomaha pomaha stava z rajciny-vyskusaj -za pokus to stoji, nie :))

dalajlama

pls co si mam dat na tvari m zostavaju jazvy a take hnede flaky????????kozmeticke xodim no to nejak nepomaha..a uzivam zinerit differine crem pista na nick 1dalajlama15

kiki na

najlepšie je pokožky nedráždiť! mne spôsovalo hnusné červené citlivé akné len to, že som pleť dráždila a ničila čistiacimi gélmi! teraz tvár každý večer a ráno vyčistím len jemným čistacim mliekom a tvár mám dokonalú! vyskúšajte!