male výrastky na zaludi

mirec444

ahoj ja mam na zaludi ties male cervene vyrasky vobec to nestipe ale mam taky velmi citlivi zalud co mam stim robit?? nejaku mas?..a mam zalud taky drsny..

sexualko11

ludia tie male biele vyrastky mozu byt sposobene aj zlou hygienou...moze to byt zaschnute semeno s kozou a mocom...treba sa poriadne umyvat...a mozno trosku tomu pomaha canesten...

petrao

ahojte chalani..mam priatela, ktory mal predomnou priatelku a ona podstupila operaciu krcka maternice.To znamena ze je nakazena tym HPV virusom.Pisem preto, lebo po roku aj mne zistili ze som tiez nakazena tym virusom,co som niesla velmi tazko..smola ze nepomaha ani prezervativ.Tak ak vam zalezi na vasich partnerkach a nechcete aby neskôr podstupovala operacie rakoviny krcka materniece tak bez hanby, dajte sa vysetrit a podstupte aj vy liecbu..Smutne je, ze mozno to uz ma kopu dievcat a zien a ni o tom nevedia.Ja som si dala spravit PAP test na moju ziadost,lebo dnes ked ma lekar vela pacientov tak ho to sameho nenapadne.A moze vam aj povedat ze nevidi nijake zmney na maternici ale istota je istota.Tak chalani vela stastia.Inak aj môj priatel ma podobne problemy uz ako aj vy..kam to ten svet speje..

bibla

čaute. pred par dnami som bola s jednym chalanom a ako som mu robila oralny styk tak som zacitila na zaludi take male vyrazky, ktore volnym okom neboli vidiet..co to moze byt?

juraaaaaajjjjj

aj ja mam na žaludi nejake vyrastky tam dole ako spominal GABO541 a nemal som vstyk...a bojim sa ze co to je....ale nevyzera to ako bradavice...a je toho vela....ale velmi male je to a nemal som s tym ziadne problemy ani nic...prosim odpovedzte mi...DAKUJEM