male výrastky na zaludi

88mato88

A podstupil to uz dakto aj chirurgicky?!! Sak to mi ho potom tak znicia ze az ja mam toho totiz dost (tych vyrastkov). a zase s tou mastickou to musi byt hnusne KED TO MA ROZOZIERAT TKANIVO :-o a to mam ist rovno ku koznej? najprv asi ku svojej lek. nech ma tam posle nee

maruska213

mladenci vola sa to kondylomata a je t pohlavne prenosne ochorenie treba to liecit da sa to odstranit chirurgicky nie je to nic strasne to sa vlastne len zokrabne skalpelom ale treba to urobit,lebo sa vam to rozsiri a nakazite aj svoju partnerku,maju to aj zeny je mozne ze ste to dostali od niektorej je to pohlavna choroba

slavko

TAK TAKE MALA BIELE VYRAZKY MAM AJ JA OKOLO ZALUDA A TERAZ MI TO DOST VADI LEBO TO NIE JE TAKE CITLIVE,TAK ZE ODPORUCAS TU TO MAST /HMMM/ CO SI PISAL

hmmmmm

cav, no, vola sa to kondylomy, mal som to aj ja, odporucam bez hanby skocit koznej, su na to masticky, len su dost drahe (ja som mal vartec, stal vyse 900,-) ale urcite to stoji za to. Alebo sa to da vraj odstranit chirurgicky.. Na masticke je dost naprd to, ze je to vlastne nahrada za tu chirurgiu, cize ona vlastne rozoziera tkanivo, co je dost bolestive :( pouziva sa 3 dni po sebe, potom je 4 dni pauza a tak dokola.. Nieje to nic prijemne, vam poviem ze som si vytrpel jak jedno hovado...navyse sa mi to skomplikovalo tym, ze mi to rozozralo aj zdrave tkanivo, a tie svine sa potom rozsirili aj na tie miesta kde pred tym neboli..vlastne sa mi tam po zahojeni vytvorili take biele skvrny, na miestach ktore boli rozozrata tou mastou.Mozno som to pouzil zle,neviem asi to malo byt na vzduchu a ja som si po natreti stiahol predkozku spat..neviem ako inak by som mal s tym normalne fungovat..skusal som si na radu koznej prelepit predkozku aby ostala stiahnuta,ale potom zas ten krem sa dotyka oblecenia..no skratka som neprisiel na to ako inak to riesit...ale z vlastnej skusenosti by som teraz asi volil chirurgiu.mas to rychlo za sebou, a za par dni zahojene. Ver alebo nie, ale teraz si to vlastne sam pomaly odstranujem.. nepytaj sa ako, aj tak by si neveril...inak pozeram ze si to sem napisal dnes, tak to je uplna nahoda ze som to nasiel, hladam info o obriezke.. Tak drzim palce, nech sa ti to podari vyriesit co najrychlejsie a bez komplikacii..

88mato88

a mam to uz asi 5-6 rokov. len som tomu neprikladal dolezitost- a teraz ked by som aj daco chcel s holkou tak...