male výrastky na zaludi

palis

Cafte ľudia. to čo tu čítam ma dosť znepokojilo, lebo niečo podobné som si u seba našiel . Začaslo to v oblasti ochlpenia a terz sa mi niečo črtá aj na žaludi. Nie som obrezany , takze tak ako tu pise kamos, po aplikácii kremu WARTEC ktorý mi predpísala moja doktorka sa mi časť dostala aj na zdrave mieta a vznikli mi biele škvrnky ako keby odumretej kože. Neviem či môžem v tomto stave normalne sexuálne fungovať , samozrejme s použitím kondomu, alebo či treba počkať než to zmizne. Dočítal som sa že to je nebezpečné najma pre partnerku a pre chlapa je to hlavne kozmeticka zalezitosť. Tak či tak by som sa o tom rád dozvedel viac, tak ak máte niekto osobnú skúsenosť a viete niečo poradiť, niečo iné ako mi poradila kožna, podeľte sa prosím so mnou o túto info. Chcem sa toho zbaviť, lebo ani neviem kde a ako som to dostal. Lekárka mi hovorila že to je prenosné aj v termálnych kúpaliskách alebo oterom .. tak nevie . Zo sexu to asi nemám lebo riadim sa heslom vieš s kým spíš. . Bojim sa aby som nenakazil frajerku a a by potom ona s tym nemala vacsie problemy ako ja. diky za info a drzim vam aj sebe palec . p

gabo541

ja mam tie vyrastky takisto po celom okraji žaludu, chcem len vediet ci je mozne ze by som mal tento vir, aj ked som este sexualny styk nemal. Je mozne sa nakazit aj inak? A mozu znamenat tieto vyrastky este nieco ine?

redo2

hosi poriadne si to pozrite ludia si to milia s Pearly Penile Papules co su nervove zakoncenia lem bodiek takich virastkov bile mozu byt nemusi alebo jak chutove pohariky na jazyku okolo venca na zaludi su neskodne

sinka

peri22,ked vidis,ze by si tym mohol nakazit partnerku,tak preco si to chces nechat?chces zit v celibate alebo je ti jedno,ze moze dostat aj rakovinu krcka maternice???

88MaTo88

No caute lidi bol som u koznej! a ona mi to normalne vypaluje mam tam chodit kazde 4 dni. o chirurgii ani o mastiach nehovorila nic. dala mi este akusi vodicku s ktorou to mam potierat tak 2-3x denne. A NEVRAVELA ZE JE TO DNA VIRUS A ZE JE FURT VOMNE!!

doktorka

Milí páni, jedná sa o vírus HPV- human papillomavirus, ktorý bol identifikovaný v 70 typoch. Niektoré sposobujú rakovinu krčka maternice, takže zvlášť by som upozornila pánov s partnerkami, pretože sa naozaj jedná o pohlavne prenosnú chorobu. Naša diagnostika na jednotlivé typy HPV je ešte len vo vývoji, takže u nás nie je možné zistit, či sa jedná o kancerogénny typ. Inkubačná doba je zvyčajne do 10 mesiacov po sexuálnom styku s nakazenou osobou, niekedy až do 1 roka. Keďže sa jedná o typ ľudského DNA- víru, nedá sa ho odstrániť doteraz dostupnými virostatikami. Je inkorporovaný vo všetkých bunkách, v jadrovej DNA. Dá sa odstrániť len jeho vonkajší prejav- kondylómy, ktoré sa ale po akejkoľvek stimulácii možu objaviť znova. Odporúčam samozrejme skor chirurgické odstránenie, pretože maste na genitálne kondylómy posobia podobne ako aplikácia tekutého dusíka na bradavice, čo je naozaj bolestivé. V ŽIADNOM prípade neodporúčam odstraňovanie pomocou nožníc atd., pretože hrozí zanesenie ložiska do hlbších tkanív a tým len zhoršíte váš stav. Zatiaľ sú vakcíny na odstránenie víru len v experimentálnom štádiu. Preto v tomto prípade zohráva veľkú rolu vaše placebo: VERTE, že sa uzdravíte.

hmmmmm

kurna chlapi, sak nebudte srajdy, ja vam vravim z vlastnej skusenosti ze by som to uz teraz riesil jedine chyrurgicky. Sak tu trochu bolesti znesie aj decko a za par dni ani neviete ze ste to mali... ta holka ma pravdu, je to prenosne, mozte tym nakazit partnerku.. Takze serte na strach, a do toho!! Ja som bol najprv u svojej, ta ma poslala na kozne, ale myslim ze sa da ist aj rovno za koznou.. Ale vravim, s tou mastou to nieje buhvico, fakt som si s tym vytrpel...odporucam skalpel..