Nadmerné potenie

kvetinka...

ahojte, ja som bola na tej operacii, o 2 mesiace to budu dva roky co som ju absolvovala, tiez sa mi velmi potili ruky, az tak ze mi z nich doslova tieklo a bola som uz z toho uplne zufala a ta operacia vazne pomohla,ak niekto budete chciet blizsie info tak mi kludne napiste mail...

LauraK

nufko...ahoj..iba tolko som chcela ze s potenim noh ti nepomozu. Zatial neviem ci neexistuje operacia alebo ju len nerobia. Ani ja neviem co s tym ale tak dufam mi pomozu aspon s tymi rukami a podpazusim

nufko

Ja sa potim strasne od malicka. Vyskusala som vsetko mozne, ale nic mi nepomohlo. Antiperspiranty a deodoranty som mohla vsetky vyhodit. Ruky a nohy mam neprijemne vlhke. Podanie ruk je pre mna nocna mora. Do podpazusia mi pomohol DRICLOR aj ked dost stipe,ale som v suchu. :o) co sa tyka ruk a noh ,tak by som chcela ist na operaciu, takze ak ju niekto absolvoval mohol by mi poslat info. Dakujem za kazdu radu

nufko

Ja sa potim strasne od malicka. Vyskusala som vsetko mozne, ale nic mi nepomohlo. Antiperspiranty a deodoranty som mohla vsetky vyhodit. Ruky a nohy mam neprijemne vlhke. Podanie ruk je pre mna nocna mora. Do podpazusia mi pomohol DRICLOR aj ked dost stipe,ale som v suchu. :o) co sa tyka ruk a noh ,tak by som chcela ist na operaciu, takze ak ju niekto absolvoval mohol by mi poslat info. Dakujem za kazdu radu

birchen

Ahojte, ja som skusila DEXELON, ja na podpazusie, nohy, ruky. Je to nieco ako deodorant, a mne fakt pomohot potenie zregulovat na minimum, je k nemu prilozeni aj navod na pouzitie atd. je ho dostat v lekarniach.

lauraK

alebo aj ktokolvek iny...rozmyslam nad BA ale xcem to uz vyriesit co najskor..ozvite sa...a kludne aj tý co ste operaciu uz absolvovali..mala by som nejake otazky

lauraK

ahoj nestastna...ak by si naozaj chcela ist na tu operaciu...daj vediet..dwe by sme sa mozno bali menej :) aj ja by som xcela ist

Jakulinko

mam 14 a ked dlksi cas beham alebo je velmi teplo potim sa v oblasti chrpta a zadku... prosim existuje na to neake riesenie ako tento problem odstranit....?