Nadmerné potenie

cecil

Najlepšie proti poteniu je ráno si trochu privstať a na pol hodinku si zabehať.. Potom vlažná sprcha a je to.. Odbúra to prebytočné toxíny a stres, ktorý zohrava pri potení dolezitu ulohu..

Milan1990

Ahojte, ja som sa zacal nadmerne potot tak pred rokom. Dost brutalne, nielenze kruhy pod pozuchami ale skor polovica kosele mokra. Asi mesiac ale pijem cisty ibistekovy caj a potenie sa vyrazne obmedzilo, ba dokonca niektore dni som uplne suchy. Ale pijem ho uplne cisty bez inych ingrediencii a asi tak liter denne. Skuste, mozno pomoze aj vam, aj ked asi neodstrani pricinu.

vladoxxx

...no, ja používam EXCIPIAL DEOFORTE a môžem len odporúčať, naozaj sa potím oveľa menej aj ked som mu spočiatku neveril, účinkuje od prvého použitia...Osobne som nemal žiadnu alergickú reakciu no kedže je to kúra na večer, odporúčam cez deň použiť kvalitný tuhý antiperspirant a ja to ešte "zavŕšim" sprejovým antiperspitantom...a ešte jedna vec-ak trpíte nadmerným potením vyskúšajte produkty z lekárne, kt.sú síce drahšie no účinkujú viac.... držím prsty pa =)

sluchatka

ahojte...prosim vas,chcela by som sa spytat,ze ked budem pouzivat DRICLOR,tak ked bude, nahodou cvicit tak ani vtedy sa nebudem potit alebo ako to jee??ze ci sa mi z tela potom tie skodlive latky vobec dostanuu??

luevilla

Ahojte, chcela by som sa spytat. Nadmerne sa potim, najma v oblast podpazusia, chrbat a celo. Su to skor take navaly tepla a vysledkom je mokry chrbat a neustale utieranie cela. Je to naozaj neprijemne. Snazim sa vtedy nejako ochladit, ovievanim a podobne. Mate niekto podobne skusenosti?
Moze to suvisiet so stitnou zlazou?
Dakujem za odpoved.

Lilek

Tie lieky na ktore cakate,vsak uz davno existuju,len u nas sa nedaju zohnat je to napr.Vagantin a Sormodren. Mozno akurat tak na specialny dovoz...