Nadmerné potenie

Rasťo222

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či existujú niejaké tabletky na nadmerné potenie hlavne rúk, podpazušia a chodidiel. Používal som Driclor a Excipial DeoForte ale účinok sa neprejavil. Mam 62kg a 182cm výšku tak nadváhou to nebude. Rozmýšľal som aj nad tým "baterkovým" zákrokom s tou vodou, pomáha to ? mam si to dať spraviť ? Prosím odpíšte mi a poraďte mi. Ďakujem

wapo

zdravím vás. poradili by ste mi kde sa vykonávajú takéto operácie na odstránenie potenia. Lebo moja doktorka mi nevedela poradiť, kde to robia. A vlastne či tam stačí len zavolať na centrálu v nemocnici nech ma spoja s nejakým doktorom, ktorý to ma na starosti a dohodnuť si s ním termín alebo aký je postup?

User_37597

utopir

velmi ti dakujem lebo si mi teraz dobre poradila.ja mam tiez ten problem a uz po 3 dni to zacalo stipat..takze fakt dakujem uz ich mam dost vyskriabane :(

utopir

ahojte, chcem tiez pouzivam driclor gulicku po pazuchy a musim povedat ze mi velmi pomaha. zatial ho pouzivam tak 2 tyzdne kazdy druhy den. strasne ma stipal, neznesitelne ale vymyslela som na neho fintu a uz nestipe ani troska. vecer po osprchovani si po pazuchy vtriem mastny pripravok - telove maslo od lushu ale myslim ze by pomohlo hocico mastne a prirodne bez alkoholu. a potom si pred spanim nanesiem driclor. a rano ked driclor oplachnem tak tiez pouzijem maslo pod pazusky a este streknem troska antiperspirantu. a ucinkuje to uzasne. drzim vam palce v boji s potenim :)

User_37597

ahoj ja som jedna ktora ma skusenost s driclorom a musim uynat je super...uz na druhy den pouzitia som sa prestala potit...fakticky ja som clovek ktory sa spoti len ked vybehnem 5 schodov a toto mi naozaj pomaha...oznacujem ho za ***** vyrobok...stal ma 7 eur a vydrzi aj pol roka...

beyby

ahojte .. prosim vas som uz zufala.. neexistuje nejaky damsky napr. DEO sprchovy gel alebo nieco take .. na cele telo.. ked sa niekde ponahlam hned sa mi poriadne spoti chrbát :( to sa bojim nosit farebne tricka ze mi to bude vidiet.. pomozte prosim :( alebo nejake tabletky alebo proste nieco! :(

Ivka 1

Ahoj pri nadmernom potením spojenom niekedy aj so slabosťou, je potrebné vyšetrenie štítnej žľazy. Môže to mať hormonálny dôvod . Pomáha aj pitie šalviového čaju.

nos24

Ahojte vsetci co trpite nadmernym potenim ruk, noh...mamina mala podobny problem, velmi sa jej potili dlane a velmi ju to obmedzovalo aj pri praci...pred cca 5 rokmi si nasla v novinach clanok o operacii. Myslim, ze bola vo Vysnych Hagoch, cca 3 dni, nejake zlazy jej prestrili pri plucach a bolo to. Ruky sa jej vobec nepotia, ale na druhej strane viac sa poti na chrbte, nuz ale to je jednotlivym telom osoby.
Takze ak dlane tak isto iste operacia, poistovna preplaca.

hladac

Ahoj, v tieto letne horucavy sa nadmerne potim hlavne na chrbte, nohach a na zadku. Je to nieco strasne, doslova citim ako mi po nohach tecu kvapky potu a ked si niekde na chvilu sadnem, ani nemam chut vstat, lebo cely zadok mam mokry. Len s hrozou sa doma pozeram na nohavice s velkou mokrou skvrnou na zadku. Castokrat sa vonku preto citim trapne...

V takej intenzite to je len tento rok, predtym to tak strasne nebolo. Co myslite, staci pit nejaky cas alebo pouzivat masticky?
Dakujem