Nadmerné potenie

Trdielk0

Zdravíčko.. Mnohí z vás vravíte že používate driclor. Ja som ho prvý raz kúpil asi 2 roky do zadu.. pomohol mi, ale pár dní na to ho stiahli vraj z trhu kôli rakovine.. nebojíte sa toho keď to používate? neviem či mám zas začať ..

whee_ee

Čo s potením na chodidlách ? :) Driclor nepomáhal, iba pod pazuchami, tak ďakujem za každú radu :) Nič invazívne, ďakujem :)

Danika

Drclor je super vec, ja ho použivam už dva roky asi raz za tri týždne a už sa nemusim hambiť zdvihnuť ruku napr v autobuse ked sa chcem pridržať.... no uplne som s nim spokojna

zelka

Ahojte, ja som mala ten istý problém ako vy - nadmerné potenie - ale potím sa len vonku, asi to bude psychikou. Asi tak pred rokom som vyskúšala Driclor, super fungoval, ale asi tak po mesiaci mi prestal účinkovať a pritom som všetko robila podľa pokynov - asi si moje telo naňho zvyklo. Dozvedela som sa o novinke z Nemecka, ktorý sa volá Everdry, stojí ale okolo 23 eur, ale keďže to potenie ma už psychicky vyčerpávalo, tak som si ho objednala. A doteraz neverím vlastným očiam, prešiel mesiac a Everdry mi stálen účinkuje!!!! A okrem toho vôbec neštípe ako Driclor, keďže má namiesto alkoholu vodu. Everdry skutočne odporúčam! A pripájam link (trošku na povzbudenie :-)) www.celebritysweating.com

joti

emilly vdaka, tiez som nad tym dnes myslela, ci to nebude s cukrom, hoci dufam nebude. hned idem planovat dovolenku na slovensko a pojdemm k nasim lekaromm.

emilly4

no ahojte super ste mi poradili už viem čo si mám kupit aby som normálne fungovala iste je to všetko zapríčinené aj stresom a neviem ešte čím a joti rakovina isto nie a ak moc cítit tak si daj zmerat cukor oni maju výraznejší pot ja som si dala zmerat a naštastie je to v poriadku tak ja pojdem do lekárne a dufam že pomože

joti

je to asi pol roka, co som sa zacala nadmerne potit. preobleciem tricko a to je do piatich minut mokre pod pazuchami. neviem si to vysvetlit, nikdy som nemala take problemy. niekde som pocula, ze zmena potenia, teda zvysene potenie, zmena pachu potu, co pozorujem aj ja, moze byt signalom nejakych ochoreni. Prosim vas, neviete mi dat nejake blizsie informacie? Trocchu sa obavam, aby som nemala nejaku rakovinu,, som velmi unavena, bez energie, co zrejme moze byt z toho, ze moj organizmus je niecim zatazeny, alebo bojuje s niecim v sebe. dakujem za odpoved

livia22

Všetkým, ktorí majú problém s potením: minerálny deodorant značky Alverde, dostať v DM drogérii, majú 2 druhy, ten meersalz je lepší, dajte doma dole guličku, ide úplne lahučko a zamiešajte v tom 2 lyžičky sódabikarbóny + 5-6 kvapiek čajovníkového oleja (tiež dostať v DM). je to bomba, skoro vobec som sa nepotila, ani v najvacsich horúčavách.