Nadmerné potenie

fgf

no mne tiez steka ale nie vzdy, zavisi to od situacie...napr. ked som v plnom autobuse a musim sa drzat tej hornej tyce, tak mi kludne pot stecie az po laket :)

siska09

ahojte, vidim ze v tejto sekcii som "doma". mam ten isty problem uz od strednej skoly a uz ma to fakt ale fakt nebavi. chcem zit plnohodnotny zivot a tak by som poprosila niekoho z vas, kto bol na tej operacii aby sa mi prosim ozval mailom na adresu brontofuzik@centrum.sk

senoritta

fgf: najskor a ti ruky budu potit len normalne, neskor sa to bude zhorsovat. vacsina pacientov sa nechava operovat priblizne v 27-28 roku zivota, co bol aj moj pripad..ved som to tu pisala uz niekolko krat, ze mi z ruk uz stekal pot..a takto sa to nezacalo. potila som sa ale casom sa to z roka na rok zhorsovalo.

senoritta

este k tym tabletam...skusala som aj take, aj dokonca pripravok az z nemecka v spreji..ODABAN sprej nepomohlo, okrem toho tieto pripravky podporuju rakovinu su karcinogenne..

senoritta

fgf: pozri, ja si stojim za tym, co som napisala. Nikoho som na operaciu nenahovarala ani nenahovaram. Napisala som svoj nazor a fakt si za nim stojim. Bud rad, ze mas hyperhidrozu v pociatocnom stadiu. Prajem ti prijemne cakanie.

fgf

a pises o chemikaliach...kludne to mozu byt aj tablety, ako napriklad znamy Robinul(skusala si?), ktory vyskusam, ked iontoforeza nebude fungovat...no a o 5 rokov moze byt este nieco lepsie ako robinul...

fgf

Ze klipy zarucuju navratnost? :D ano, maximalne do niekolkych tyzdnov po operacii, ale to ti uz nepovedia..

A co sa tyka toho biznisu...mozno ide aj o nevedomost...taky bezny lekar si mozno mysli, ze ked je tato operacia legalna, tak je aj uplne bezpecna a ked za to navyse dostane pekne zaplatene, tak preco by to neurobil? A ked este vidi ako su vsetci pacienti spokoni...mysli si, ze robi dobru vec, tak ako keby vyliecil hociaku inu chorobu..

No a ja mam este len 17, mne to este nemalo kedy posrat zivot(akurat ma to velmi obmezduje v socialnych situaciach), ale keby som mal s tym zit este 10 rokov, tak neviem, ci by mi to uz neliezlo na mozog, ale nastastie ja som este nevyskusal vsetky riesenia, ako napr. iontoforezu, na ktoru sa velmi spolieham a verim, ze ta mi pomoze a nebudem musiet cakat na ziaden pripravok :)

senoritta

mira: to co si napisala o poteni je pravda..potrebujeme sa potit a vylucovat skodliviny.lenze pri operacii tu sa nejedna o vypnutie potenia na celom tele ale iba na rukach, vrchnej casti tela. pri tom je este ponechane fyziologicke potenie..pri akralnej hyperhidroze zmena stravy a podobne nepomoze. to je choroba, nie kratkodoby stav ktory vznika z nespravnej zivotospravy. a este ma tendenciu sa pocas zivota zhorsovat. tak ako to bolo aj u mna. pred operaciou bol moj zdravotny stav uz taky, ze mi z ruk STEKAL pot.