Sex az po svadbe

gelur

sex samozrejme až po svadbe,kým som nežil s Pánom,mal som taký názor ako väčšina na tejto stránke.Ak zažijete naozaj Božiu Lásku,ani Vám sa to nebude zdať nenormálne,chodiť 10rokov bez sexu,uisťujem Všetkých o tom!Boh vás miluje

lole

Chodim s priatelom od 18-ky a skoro tak isto spolu aj spavame. Teraz mame 22 a jedneho dna sa chceme zobtrat, ale najprv dokoncit vysku (3 roky), potom najst nejaku pracu, zarobit peniaze a az potom mozme zacat realne hovorit o svatbe.To znamena, ze este budeme spolu min. 5 rokov chodit, ked k tomu pripocitam tie 4, co sme spolu,tak si fakt neviem predstavit, ako by sme spolu chodili 9 rokov a nespali spolu. Alebo co by ste si pomysleli o cloveku, ktory ma 27 rokov, 10-rocny vztah a caka so sexom az po svatbe???Asi ze zrely na psychiatriu, alebo nema sajnu na co ma pohlavne ustroje a mysli si, ze deti nosi bocian.
Je ine, ked zacnete chodit s partnerom v 16-ke a 20-ke sa zoberete, vtedy bez sexu jednoducho vydrzite.

fantomasx

Nepoznate ze: Kazdy je strojcom svojho osudu? Ked sa spolocne dohodnu ze budu sexovat pred svadbou, tak je jasne ze budu...je to osobna vec kazdeho cloveka. A naopak, ked sa dohodnu obaja ze az po svadbe, tak az po svadbe... co koho do toho, nechapem. ja som sa ped svadbou dohodol viackrat ze sex...a nelutujem ani ja, ani druha strana :-)

jaka

Caute.mam kamosku ,ktora je velmi sex,naruziva a asi po tyzdni chodenia s kamosom mu lahla do postele,boli sme teraz na dovolenke a videla som ,ze ten vztah je len koly tomu,,dost sa hadali,dokonca kamoska plakala a to chodia ,len 2 mesiace spolu,rozmyslaju ,ze sa vezmu on ma 35 a ona 30,nevidim to ruzove,ked som sa s nou rozpravala o milovani a naskrtla par pikosiek ,nemala ani potuchu o com hovorim,milovanie a oddanie druhej osobe jej bolo dost cudzie,a milovat ,aby bolo druhemu dobre bolo pre nu tabu,su oni dvaja zreli do manzelstva,sex je to co potrebuju,davam ich do skupiny este nezosobasenych a uz rozvedeenych.

spytko

Ale rozvody a rozchody niesu zakonite vyplyvajuce zo sexu. Je aj to mozne, ale nieje to pravidlo... Nasi rodicia tiez sexovali, aj predtym aj potom... A vobec, najskor sa s partnerom/kou okukavam, a spoznavam nejaky cas, kym sa rozhodnem pre nieco viac, lebo keby som mal po 2 tyzdnoch usudit, ze chcem, tak je to len o sexe...a to mozem potom tie partnerky striedat ako ponozky...
"Sediet" si mozeme po vizualnej stranke, po sexualnej stranke, ale nemusime po povahovej. Alebo si mozeme sediet po vyzorovej, povahovej, ale v sexe to moze riadne skripat... atd...
To je volba kazdeho sloveka, ako si to v zivote zariadi...a nikto tym nic nestrati...

mendy

moja zlata bababa.dnes vsetci sexuju uz pred svadbou,a pozri kolko je rozvodov.viaaac nez kedykolvek.tak to co robili,ked sa teraz musia rozvadzat?sex pred svadbou vobec nezaruci manzelstvo na cely zivot.prave naopak,sposobuje,ze pre ludi uz nie je problem dat sa aj rozviest kvoli novemu vztahu.