Sex az po svadbe

aluska

natasa to je sice pekne, ale chcem videt ci by si takto hovorila keby je tvoj muz drevo v posteli a ani zdaleka by ta nevedel uspokojit, myslel by v posteli len na seba a nie na teba...a s takym by si asi nechcela cely zivot

Nataša

Mám 28 a som vydatá 6 rokov a je to úplne iné ako pred svadbou...
A sex som mala až po svadbe a môj manžel TIEŽ a bolo to najkrajšie čo som zažila...:-D

A nebolo to o tradícii ale o dačom úplne inom....o tom, že máš 1 sex s človekom ktorého miluješ natoľko až si sa s ním rozhodla prežiť celý svoj život ....

Takže naozaj vám môžem poradiť aj zo svojej skúsenosti, že po svadbe sa naozaj oplatí...:-D

niekto_

ano ma to ten vyznam ze sa postarau o dieta
vzhladom na to ze mne je jedno ci ot je na papiery alebo nieje ale o svoje dieta sa pstaram

ano manzelstva v ktorych cakaju su stabilnejsie ale nieje to iba tym ze ako sa k sebe ty ludia stavaju ako sa spolu citia

ale zober si fakt ze par ktory caka 4 5 rokov kym to konecne moze robit asi neuznava rozvod a tak aj trpia vo vstahu ktory ich uz nenaplna
netvrdim ze to tak je vzdy je to iba logicke

alisa

Zaujimave, ze s tym sexom po svadbe maju vacsino problemy a narazky len ti, ktori uz davno sexuju a nikto ich anilen neziada, aby cakali do svadby. Podla mna je to kazdeho osobna vec ako sa k tomu postavi.. Nikto vas do nicoho nenuti, ani CIRKEV. kazdy ma slobodnu volu!

nikanikaa

ahoj, my sme sa brali na silvestra a mali sme prvy sex az po svadbe...podla mna je to nieco krasne a jedinecne..ked sa tomu cloveku odovzdas cista

purblanka

no,za dávnych čias bol iba sex po svadbe,a nebolo tolko rozvodov ako dnes.Dnes sa sex preferuje na každom kroku.Vtedy si partneri seba navzájom vážili,teraz už to tak nie je.Dnes chodím s tebou,a ak ma nechceš-ved nájdem si iného,a potom zas ďalšieho,ved čo,ešte som zdravá.

alisa

Poznam 4 pary, ktore mali sex po svadbe, no a vsetci boli stastni, ze vydrzali. A dokonca ten jeden par mal-dievca 25 a chalan skoro 27.
Takze nie je o com.
A kto nechce sa nemusi riadit Cirkvou! Je to kazdeho slobodna vola co si vyberie, tak neurazajte Cirkev-keby ste tak chceli, tak sa spytate niekoho, kto vam to naozaj vysvetli preco Cirkev kaze to a to..a nie len tu laikov, kt. taktiez len vravie, ze Cirkev zakazuje, ale nevedia preco. Sebaukajanie je naozaj taky hriech ked sa stanes zavisly/zavisla-cize sa stanes tomu otrokom! Odporucam sa porozpravat s nejakym soravnym knazom a najdes odpovede-spravne a nie mylné....