Sex az po svadbe

lienka12

mne osobne sa vzdy pacilo mat sex az po svadbe, no nie vzdy sa to da...ja s mojim priatelom sme spolu uz styri roky...obaja sme mladi...on na vyske...ja sa na vysku prave chystam...kedze nepochadzame z tych rodin, kde by nam byt, auto atd. zabezpecili rodicia, neostava nam nic ine len pockat kym obaja dostudujeme, co bude o takych sest rokov...kedze to spolu myslime vazne a nemame dostatocne financne prostriedky, musime pockat na svadbu az po vyske....a ja osobne si neviem predstavit ze by sme mali cakat so sexom este min. sest rokov...teda desat rokov od zaciatku chodenia

priroda21

no moja skúsenosť to nieje, ale mám kamrátku a tá aj s manželom čakali až do svadby a teraz im to funguje su 10 rokou spolu a maju 3 deti, takže a chceš počkaj. niektoré pári si to nechávajú na svadobnú noc a nieje na tom nič čudné.

soffa

neuznavam zacat sex.zit velmi skoro(15 a nizsie)ale byt s niekym koho milujete,byvat s nim a nemilovat sa je tiez na skodu.ved je to prirodzene.jasne ze treba byt zodpovedny,co sa tyka ochrany.ale som jednoznacne ze treba vyskusat pred svatbou.

niekto

lost u muzov :
pravidelny vyron semena znacne znizuje riziko rakoviny prostaty dalej pri dlhodobom absolutnom celibate (bez orgazmu) sa moze stat ze sa zduri prostata a to potom boli a brani pri moceni a dalsie veci

uz zeny neviem ale cital som ze pravidelny sex zmiernuje bolesti pri menstruacii

sex je zdravi zvysuje prekrvovanie v celom tele

lost

Mimochodom... neviem ci sa to tu uz spominalo, ale viete ako to chodi v Indii, Pakistane tiez, a podobnych krajinach?

V drtivej vacsinetam rodicia vyberaju vhodnych partnerov pre svoje deti, potom sa zoznamuju a zoberu, a potom maju ten sex ..

Par ludi mi hovorilo ze to aj vcelku funguje ( i ked nerozumiem ako je to mozne ).. Kamos takto udajne spoznal svoju priatelku alebo ako to nazvat a vyzera byt stastny, a ma 25.. Nie je len jediny pripad koho takto poznam, a viem ze si nevymysla.

na druhej strane, na zapade v USA, aleuz aj EU, nemecko, UK, a uz aj cesi pomaly aj SR... 12 rocne deti sexuju ako zajace ...

No neviem neviem, ktory pripad je lepsi, ale oba su riadne extremy.

Ale co mi z tohoto vypliva je, ze je "zapadna" kultura trosku viac skazena, inymi slovami uziva si zivot ako len chce.

Toto len tak pre ukazku, lebo nie kazdy o tom asi vie, hlavne ten co tvrdi ze je clovek v 17-18 na to pripraveny a tym padom je to "nutnost" zacap :P ..

pripraveny moze byt, fyzicky, avsak to urcite nestaci.. ;)