Sex az po svadbe

dobra vila

Sex az po svadbe sa urcite nenosi. Nepoznam par, ktory by sa tak bral. Ja sama som dost konzervativna, ale asi by som do toho nesla. Avsak sex u mna osobne prvorady nie je, takze keby mi partner vo vsetkom inom vyhovoval a dobre by sme si rozumeli, lubili sa, tak by som tolerovala asi aj najvacsie nedostatky. Sex nie je jedine riesenie, ako sa obstastnovat.

happi:-)

mladi ludia boli v tej dobe zapezpeceni politikou statu lost. Po skole sli pracovat, dostali byt a bolo. Zial, bez hypoteky sa dnes mlady clovek neosamostatni, pokial sa nenarodi v rodine Billa Gatesa alebo niekoho podobneho:-)

lost

aby so mvyvazil ten moj posledny prispevok, zase je hlupe celu "mladost" prechlastat....

niekto sa citi byt mlady aj do 45. takze by to bolo zvlastne ist do takeho extremu :)

vsetko je o tom ako si clovek zadeli cas. kazdy, ale naozaj kazdy ho mame rovnako vela. treba ho vyuzit naplne :P

lost

malaalam. - mat byt v 26. roku je dost uspech :)
ale mat na krku 30 rocnu hypoteku, no neviem neviem aka istota by to obla..

ale inac som si vsimol ze ludia v tomto storoci chcu mat co najrychlejsie a co najviac materialnej hodnoty - naprilkad byt.. je to celkom pochopitelne, avsak takto sa to da ospravedlnovat donekonecna, ved po byte pojde auto, chata, jachta, lietadlo, formule.. a hned ma clovek 70, i ked s miliardou na konte, ale naco to je :))

ako je potom mozne, ze pred 100 rokmi ludia nepotrebovali byty k svadbe, iste bola ina doba, ale hlavne ina mentalita.

vela ludi nedokaze usudit kedy staci. peniaze su samorejme velmi dolezite, ale "casovy manazment" tiez..

a samorejme, platit 30 rokov za jeden byt v rozpadavajucom sa panelaku. ehm, nic proti gustu, ale toto by som nikdy neurobil.. len vas banka a sikovny developer zdiera..

malaalam.

ale nie kazdy si moze dovolit svadbu po roku vztahu, vacsinou treba cakat aspon dovtedy, kym clovek dokonci VS a bude mat vlastny byt. Cize to je tak do 26. roku a je skoda premrhat mladost a uzivat si milovanie az na "stare kolena":)

PeterR

ja som za...mám frajerku už asi 1 rok a ešte nič nebolo...,pretože to tak chceme a není to vôbec také hrozné...už aj plánujeme svadbu pretože je nám skvelo

obal

Ano, je pravda, cim menej vyspelejsi jedinec, tym vacsie podliehanie pudom a neschopnost vydrzat az do svadby alebo proste vaznejsieho zavazku.

obal

Kopa ludi nie je schopna plnohodnotneho sexu pred svadbou a ked sa k tomu donutia, stavaju sa impotentni ci inak frustrovani. Po svadbe maju vacsie bezpecie a pocit vzajomnosti, preto sa mozu viac uvolnit a stracat zabrany sposobene prevazne tlakom okolia , kde kazdy s kazdym, ci vychovou.

Nataša

Čítam tu, že veľa ľudí tu píše, že si to ľudia musia odskúšať pred svadbou lebo potom môžu neskôr zistiť nejaké nedostatky (napr. má nejaké úchylky, nestojí mu, neuspokojil ma, je drevo,...). Ale, čo by sa tým zmenilo keby ste to zistili pred svadbou ??? Predstavte si, že by ste to zistili pri niekom koho neskutočne milujete .... Rozídete sa s ním ??? Asi ťažko ......
Iba ak zakladáte vzťah na sexe a nie na priateľstve, dôvere a vernosti. Také vzťahy aj tak dlho nevydržia, lebo raz sa zobudíš a vedľa seba budeš mať starého neatraktívneho partnera ktorého sex nezaujíma...........naopak priateľstvo môže vydržať až do smrti.

Moja dobrá priateľa mala aj s manželom prvý sex po svadbe........
Povedala mi, že je to hrozné a neklape im to.....Neskôr povedala, že ani neverila žeby sa to zlepšilo ale stalo sa. Porozprávali sa o tom čo sa im páči a čo nie. A zosúladili sa a teraz ako hovorí je to ,,megasuperfantastické,,

Takže podľa mňa je somarina žeby dvaja ľudia si nesadnú tam si nemajú kde nesadnúť a tie malé nedostatky sa dajú napraviť......:-D