ktorý kondóm ???

Príspevok v téme: ktorý kondóm ???
lenka.

ahojte! Mám priateľa s ktorým používame len obyčajné hladké kondómy. Chcem sa spýtať, či kondómy ktoré sú vrúbkované sú dobré. Či prinášajú rozkoš len ženám, alebo aj muži to cítia inak. Či ich také viac vzdrušujú.
Prosím nepíšte, že bez toho je to najlepšie, to viem aj ja, ale bezpečnosť je predsa prvoradá. Ďakujem.

Lennyx

ja som za set durex intense orgasmic zo superlove pre potesenie oboch a je to velmi dobre aj vtedy ak sa sulozi so zenou ktora ma problem precitliviet v oblasti genitalii a zvlast ked orgazmus pre nu je behom na neskutocne dlhu trat takto si to uzijete obaja a rozhodne sa poteší

diadore

tam majú nielen klasické vrúbkované, ale aj všeliaké tvarované. tam nájdeš určite všetky kvalitné.....

ha

ked ti mozem poradit zivote si nekupuj primerosi.. strasne nekvalitne..podla mna su najlepsie pepina niesu ani tak drahe okolo 50korun a su kvalitne.. a este durexi su dobre ale tie su o nieco drahsie..

jela.

a čo je BOOM? tablety či kondómy. My problem s erekciou nemáme. Tak napíš o čo ide, radi sa priučíme a niečo nové vyskúšame.

jela.

my použivame tiež take lacnejšie okolo 30.- Sk, Durex je okolo 90-SK. A Durex sme ešte ani nemali. Aj mna by zaujimalo, či je medzi značkami nejaký rozdiel. Myslím taký pocitový.