ktorý kondóm ???

Príspevok v téme: ktorý kondóm ???
lenka.

ahojte! Mám priateľa s ktorým používame len obyčajné hladké kondómy. Chcem sa spýtať, či kondómy ktoré sú vrúbkované sú dobré. Či prinášajú rozkoš len ženám, alebo aj muži to cítia inak. Či ich také viac vzdrušujú.
Prosím nepíšte, že bez toho je to najlepšie, to viem aj ja, ale bezpečnosť je predsa prvoradá. Ďakujem.

joja.

Lenka, ja som pri vrúbkovaných necítila rozdiel, len ked do mna vnikal, tak to išlo o trošku ťažšie.Potom to bolo normálne. Ale či priatel cítil vačšie vzušenie to neviem, nepýtala som sa. Tu by sa mohli vyjadriť muži. Tak povedzte, nám ženám, ktoré vam lepšie vyhovujú?

Summer_

Ahoj lenka. My sme mali s priatelom aj vrubkovane /durex/ a jeho to dost drazdilo, vraj to velmi dobre citil. Ja ani nie, ziadny rozdiel som v tom nezbadala. A to nie som tam dole necitliva, viem sa spravit aj vsetko, ale proste sme mali pocit ze to je dobre skor pre chalana. Ale ved skuste za to nic nedas :) my sme vyskusali uuplne vsetky od durex :D
A inak tie ze chladive a hriace suu upolna hovadina! Ani jeden sme nezbadali NIC! To len tak pre zaujimavost :D
Papa a prijemnu zabavu :)))