Prosim,precitajte si....a napiste mi svoj nazor....DAKUJEM..

Príspevok v téme: Prosim,precitajte si....a napiste mi svoj nazor....DAKUJEM..
rebeccaa

Prajem pekny den...zacnem pekne od zacitku,mam 18 rokov...a v poslednej dobe trpim myslienkou,ze mam PPP....trva to asi rok,co sa pokusam schudnut,z vahy 56 kg som schudla na 49 pri vyske 168cm....najskr to bolo v pohode....ale v poslednej dobe sa zacinam bat sama seba...myslienka na to,ze som tucna,co prave jem...je to strasne,v meste sa obzeram po vsetkych dievcatach a hovorim si: fiiiha,ta je ale chuda...snazim sa jest co najmenej...to robim uz dlho...vyvarujem sa mastnym a vyprazanym jedlam.a ked nieco taketo zjem,trapi ma to strasne dlho...minule som si citala v casopise priznaky anorexie a obavam sa toho najhorsie....dost sa to ku mne hodilo,len ja nie som taka chuda,ako su anorekticky...a velakrat si doprajem jedla viac,ako dost....pijem napriklad vela kavy,myslim si,ze mi to vezme chut do jedla,aj na ranajky,mam iba kavu....vela cvicim,aspon 4x do tyzdna bicyklujem,cca 10km....chodim na korcule...najhorsie je,ze v poslednej dobe som zacala zvracat,ked mi nieco strasne chuti,zjem to s vedomi,ze aj tak to vyvratim....a ked nevyvratim vsetko,som z toho este nestastna....naschval chodim pesi,vsade...nejdem na mestskej,lebo si myslim,ze takto mozem zhodit kg...:((( neviem,ako mam o tom niekomu povedat...nemam nikoho v mojom okoli,komu by som sa mohla zverit...asi by som to mala povedat mojej psychologicke,ale mam strach.....neviem,stale som v domneni,ze nie som chuda....aj v tom casopise pisali,ze by som musela stratit aspon 25% hmotnosti,a to nie je moj pripad....prosim,napiste mi E-mail,alebo napiste sem vas nazor...mozno radu....dakujem pekne

pusate

ahoj allaa,prosím ťa už nechudni viac,velmi ťa prosím,v žiadnom prípade už nechod z váhou nižšie a už vôbec nie pod 35kg ved to by ťa zničilo už úplne:-(

a ty,klewa,láskavo neurážaj ludí o ktorích skoro nič nevieš,ona nieje sprostá,je ibe zaslepená ppp,ale to ty nikdy nepochopíš ak si ppp nemala...

klewa

allaa, iba to ti môžem povedať na to,že celá tá tvoja životná filozofia,je zcestná,ale komu neni rady,tomu neni pomoci,pche a pre tvoju info,aj ja mám 160cm,ale 52kg a som spokojná,taká akurát,a chudnúť ma ani nenapaddne,tak to neviem pochopiť,ako môže 37kilovú kostru napadnúť taká somarina,že chudnúť no vieš čo mala by si sa liečiť na psych.mno na toto vážne nemám slov

allla

ahojte...a aky nazot mate na mna?ja sa priznam pisem to asi 3ti krat ale v tejto teme nie ...moja ppp zacala v 13 rokoch,pri vyske 160cm som mala 42kg..bola som sice stihla,ale nevidela som sa byt taka//tak som zacala chudnut,a dopracovala som sa k vahe 37kg..to je moja terajsia vaha...je velmi nizka?niekto pise ze nie niekto ze je to extremne nizka vaha co si mam mysliet?no potom si moju postavu vsimli rodicia,ocko sa bal ist so mnou na dovolenku lebo vidi ze som slaba...ale nakoniec dopadla dobre..uz asi 2 krat sa mi stalo ze ked som po obede nic nejedla,rano mi bolo zle triasla som sa ,velku chut na sladke som mala,tocila sa mi hlava ,a nevedela som sa poriadne vicikat ,som myslela ze je koniec...chvalabohu nebol...este pri 40kg som chodila po gastre a na stitnu zlazu na st.zlaze mi nic nenasli ale helikobaktera a vela zapaloov mi nasli na gastre...neskor mamka kupila vitaminy b12..nebrala som ich,nestravujem sa tak ako by som mala,len niekedy,casto vynechavam olovrant a veceru inak vsetko zvladam...teraz mam zase mizerne obdobie ze este si vahu stiahnem na 34kil..ale to je chore co mam robit??ked mna to upokoji ked si poviem ze schudnem a potom uz budem normalne jest ...hm??co vy na to?

jerenka

ahojte,ja nemam tiez ani anorexiu ani bulimiu ,mam asi 166cm a vazim 56kg a nikdy som nemala viac kg,jeden cas som vazila 46 kg ,chodim do posilovne a posilovna je moj zivot ...chcem tiez schudnut ale nie aby som sa dohnala na takyto hazard...citala som si vase prispevky a baby ved vy zijete len pre svoje utkvele pocity,ze ste \\\\\\\"tucne\\ \\\\\" kvazi..prosim vas su horsie problemy...nemyslim to zle...ale zamyslitesa nad tym,to co pisete ved vy nieste tucne :) je to smiesne...teste sa zo zivota nemate ani priatela alebo kamosky? rodicov? a obec chcete sa navzdy lutovat?nema to zmysel...kocky netrapte sa ja tiez si davam pozor na stravu ale odtial-potial nechcem byt zaujata prilis svojou stravou...so dsopela zena (20 rokov) mam svoju hrdost chodim do skoly a mam rada ,ked si hoci kto posepka ,ze prave ja mam dobru postavu,mam sice 56kg al evysportovanych 56 kg...tak baby vstupte si same do seba a vzchopte sa...
Mozno to vyznie moc hrubo tie moje slova adresovane vam ale myslim to dobre:) a drzim vam palec:) zijeme len raz a nezijeme preto,aby sme sa trapili al epreto aby sme sa zo zivota tesili:))))))))

leerka

ja teda neviem, ale mam taku istu vysku aj vahu ako ty.... a nepripadam si neak extremne chuda... aj ked mi ostatni hovoria ze hcuda som,ale to preto, ze su na mna zvyknuti uz od detstva....teraz mam , ale viem, ze mi nic take ako tebe nehrozi, lebo jem pravidelne a dost velke porcie, len teda nepriberiem..... max na 52kg... viac nie..... mozno si si to vsetko len vsugerovala, to s tym jedlom, ze ti je zle, a preto je to tak ako pises...

zzuzanaa

ahojte neviem nemam ani anorexiu ani bulimiu ale co znamena ppp????fakt neviem...vsetkym prajem vela pevnej vole k vyzdraveniuuuuuuu pa

doremi

ked prestanes davat uzkodstlivo pozor na to co zjes,ja meriam tolko isto a vazim 48 ale vsetko oblecko na mne visi,takze v nicom nevyzeram dobre.ale ked sa obcas podari a priberiem na tych50 tak to uz vyzeram normalne,teda nie som bleda ako stena,nemam kruhy pod ocami,nehrkaju mi kosti,ked sa udriem,ale kedze ty aj cvicis,vsalova hmta sa nepocita,skus sa radsej odmerat na tych miestach kde sces schudnut,urcite slo uz nieco dole,ale tym ze cvicis vaha ostava rovnaka,ale urcite si stihlejsia...tak sa netrap pre take hluposti a radsej mi porad ako si mam kupit nejake slusacke oblecenie/idem kamoske na birmovku/,ked uz aj 34je mi mala :///

ja666

rebeca podobne ako aj ty píšeš tak aj ja vnímam určité veci napr. ked idem po meste nič iné nerobím len pozerá ako je ktorá baba chudá a v kútiku duše jej strašne závidím občas si prajem aby boli všetky tučné a ja aby som nemusela sa báť že som tučnejšia meriam 162cm a vážun 53 strašne chcem schudnúť na 48kg a už neviem čo robiť cvičím dávam si pozor na jedlo držím diety a pod

baby toto je strašné ved ja len myslím na to či náhodou z niečoho nepriberiem a kedy budem konečne aj šťastná?

miláčik

Ahojte,
som mama takej kočky ako ste vy. Musím Vám dievčatá povedať že sme s anorexiou bojovali 1,5 roka. Dievčatá prosím nerobte to že si samé tak ubližujete. Chlapci nemajú radi suché dievčatá, ale také aby sa neobili o ich kosti. Ani my sme to nezvládli za jeden deň ale teraz je už moja dcéra usmievavá a má kopec priateľov. Bohužial to zanechá stopy na zdraví a u mojej dcéry sú to zuby. Prosím rozprávajte s rodičmy a nechajte si poradiť. Krása nie je v postave ale v osobnosti a tú má každý z nás hoci má 80 ale 50 kg. Verte, ubižujete svojim blízkym ale hlavne samy sebe.