Prosim,precitajte si....a napiste mi svoj nazor....DAKUJEM..

Príspevok v téme: Prosim,precitajte si....a napiste mi svoj nazor....DAKUJEM..
rebeccaa

Prajem pekny den...zacnem pekne od zacitku,mam 18 rokov...a v poslednej dobe trpim myslienkou,ze mam PPP....trva to asi rok,co sa pokusam schudnut,z vahy 56 kg som schudla na 49 pri vyske 168cm....najskr to bolo v pohode....ale v poslednej dobe sa zacinam bat sama seba...myslienka na to,ze som tucna,co prave jem...je to strasne,v meste sa obzeram po vsetkych dievcatach a hovorim si: fiiiha,ta je ale chuda...snazim sa jest co najmenej...to robim uz dlho...vyvarujem sa mastnym a vyprazanym jedlam.a ked nieco taketo zjem,trapi ma to strasne dlho...minule som si citala v casopise priznaky anorexie a obavam sa toho najhorsie....dost sa to ku mne hodilo,len ja nie som taka chuda,ako su anorekticky...a velakrat si doprajem jedla viac,ako dost....pijem napriklad vela kavy,myslim si,ze mi to vezme chut do jedla,aj na ranajky,mam iba kavu....vela cvicim,aspon 4x do tyzdna bicyklujem,cca 10km....chodim na korcule...najhorsie je,ze v poslednej dobe som zacala zvracat,ked mi nieco strasne chuti,zjem to s vedomi,ze aj tak to vyvratim....a ked nevyvratim vsetko,som z toho este nestastna....naschval chodim pesi,vsade...nejdem na mestskej,lebo si myslim,ze takto mozem zhodit kg...:((( neviem,ako mam o tom niekomu povedat...nemam nikoho v mojom okoli,komu by som sa mohla zverit...asi by som to mala povedat mojej psychologicke,ale mam strach.....neviem,stale som v domneni,ze nie som chuda....aj v tom casopise pisali,ze by som musela stratit aspon 25% hmotnosti,a to nie je moj pripad....prosim,napiste mi E-mail,alebo napiste sem vas nazor...mozno radu....dakujem pekne

pusate

čo z toho ked pri tom brušisku čo sa zväčšilo skoro o 10cm icm vôbec neni vidno...je jedno,či mám okolo prs 70 alebo 74cm aj tak to robí len tuk a podpažové špeky-fuj a podprdy sú mi aj tak velké...ale či mám v páse 54 alebo 64cm-to už jedno neni,by som nezapla svoje gate a sukne alebo by ma rezali...
možno kto má prsia velkosti B a zväčšia sa o 4cm,tak už má C-čka a môže vyskakovať.... ale kto má ,,prsia,,velkosti žiadne ako ja a zväčšia sa o 4cm na velkosť nula tak sa ozaj nemá moc z čoho tešiť hlavne ak sa mu brucho zväčší o 10cm...skôr depka

pusate

doremi,len ja ked priberám tak najviac na brucho,som typu jablko,tak prsie a zadok mi vždy zostanú malé a v páse naberem aj 10cm a vyzerám jak taký pupkatý chlap a viem aká som pri 40-41kg a neni to nič moc to brucho...skúšala som už aj priberať a cvičiť pri tom na brucho aby mi také nenarástlo,ale ono narastie vždy-každé kilo sa naň lepí...
teraz mám okolo pása 54cm,čo je na moju výšku primerané,ale boky a prsia sú neprimerane malé...a ked som mala tých 41kg, tak v páse som mala 63cm,čo už je na moju výšku moc(o 9cm viac ako teraz) a prsia a boky sa zväčšili sotva o 3-4cm a tiež boli neprimerane malé a ešte ich prekrývalo aj to brucho...keby mi niekto vedel pomôcť pribrať len na prsia a na zadok a nie na brucho,tak by som pokojne pribrala,ale takto ani za nič sa svojho plochého bruška nevzdám...

doremi

pusate:mas dost malo kil aj ked mas aj dost malo cm.mozno taky ideal by bol pre teba okolo tych40-41kg co myslis?bolo by to vela?podla mna nie,lebo vies,ono to vsetko spolu suvisi,to ze si nizka je preto, ze nejes,a taktiez ze nemas menzes.ale neboj sa pribrat,budes vyzerat ovela krajsie,zenskejsie.chalanom sa sice pacia stihle holky,ale nie az prilis chude.tak prosim skus o tom aspon porozmyslat.

rebeccaa

ADRIEN : presne toto,v meste pozeram na ostatne baby jak sibnuta...stale si pripadam tucna a tucna...:(( vcera som zase vracala...ja uz jem s tym,ze sak to vyvraciam...ale stale si myslim,ze este mozem prestat...neviem,myslim,ze by som to zvladla...alebo chodim najnovsie do solarka,lebo mam pocit,ze cim som tmavsia,tym chudsie vyzeram...mastne jedla,presne...to absolutne nejem...a maso?? ja nie som vegetarianka,ale uz ani nepamatam,ako chuti...asi tak...a ty si aj navstivila nejakeho odbornika??

adrien

rebeccaa.....mam taky isty problem ako ty. za pol roka som schudla z 61kg na 56, meriam 172 cm...neustale si pripadam tucnejsia ako vsetci okolo___vobec nejem mastne jedla, oleje,sladkosti a vyprazane ...som vegetarianka...a ked chodim po meste tak mi sanka pada nad niektorymi dievcatami a citim ze tak by som mala vyzerat. a som aj bulimicka___:( no problem je to ze som zacala vracat uz aj zdrave a nizkotucne jedla...

poliewoocka

Pusate,
a o ake liecenie ide? Ozivit ti vyschnute vajecniky a ine zlazy alebo zbavit ta ppp? Pozistuj si info od byvalych pacientiek, ja vsak myslim, ze za pokus to stoji. Je to dobrovolne hadam, tak ak sa ti tam nebude pacit, mozes kedykolvek odist...nie? Nejdem tu do teba hustit, ako ti ppp pokazila cely zivot, a ze sa mas spamatat, to nie je take lahke, ako vylezat chripku. Skus nad tym popremyslat, co od toho ocakavas, zaiste tam priberies, pretoze na spravny chod organov musis mat iste percento telesneho tuku. Zamysli sa nad tym, ci si ochotna "obetovat stihlost" za pokus o ziskanie zdravia...
Kazdopadne, vela stastia a daj vediet, ako si sa rozhodla...

pusate

vdaka...dnes som bola na endokrinologii a odporučili mi lieenie v lubochni,ale bojím sa tam ísť,že mi ublížia tak ako v tej hnusnej blave...neviem či tam mám ísť,čo myslíte pomôžu mi tam?mám súhlasiť s tým pobytom?

biasa

pusate:je mi luto, co sa ti stalo.. no to, ze sa ti podarilo ako tak z toho dostat...mala by si to zobrat ako dar..dar ze zijes...vaz si zivot, snaz sa ho uzivat. mas malo kg aj na tvoju vysku. neviem aky mas kaloricky prijem na den ale ratam tak do 500kcal, vsak? pritom pri chudnuti staci aj 1000kcal.. no je to tvoj zivot narabaj s nim ako chces, len ked raz budes chciet mat tie deti a ked sa dostanes do bodu, ze telo pre teba nebude to naj(lebo aj tak vsetci starneme stavame sa zrelsimi)..aby si nezistila ze nemas nic..len spomienky na chorobu, kt si mozno nemusela podporovat.. /radim ti preto, lebo ja som si anorexiou presla, no uvedomila som si hodnoty, pribrala som 8kg ale stale som velmi chuda-no s tym rozdielom ze zdrava a stastna.../