Problemy s penisom

žaluď

Zdravim. Mam 14 rokov a mam divny penis.
Nemôžem sa dotknuť žaluda lebo to strašne boli. Už od 5 rokoch som mal erekciu. Stale mam na žaludi predkožku pretože nesmie dojsť ku hocijakemu dotiku s nim . Umyvam si ho stale . Ale aj to v stojatej vode. Prosim poradte mi!
Ďakujem.

MMartin69.96

Pomôžete mi prosím :/ mám 17 rokov a meria mi len 14 cm a už od 13 ho mam celý červený a nechce rásť a k tomu na ňom mam dake silno červené čiary a vyrážky... neviem čo mam s tým robiť v 14 som bol u urologa a on mi dal dáku masť a že si ho mám natierať a už si ho natieram 3 roky a nič...

Ďakujem už vopred za radu.

VaDy

Dobrý deň na penise ako a koži mam napravo taku čiaru v maličkosti som mal problém asi s prilepovaním alebo čo a mal som si ho umívať v poslednej dobe už nie dá sa to niako odstrániť stáim umívanim a tak mam 12 rokov a bojím sa to povedať rodičom

david.jurko4

Zdravim, pohli by stw mi poradit co mam robit ked mi nejde pretiahnut penis? Ao by mi zarostol ale neboli ma, nemam ho zapaleny ani zahnisany. A rodicom sa to hambim povedat. Mam 12 rokov. Pomôzete mi?

niektooo

DOBRY CHCEL BY SOM SA SPYTAT ze ked som vystrekol zacalo mi krvacat trosku s penisu a teraz ma boli zalud a ked chodim na malu potrebu tak to boli poradte mi prosim co mam robit a nic neberiem ziadne lieky absolutne nechapem sam

26baran

mam problemi ket mam trosku tvrdu stolicu aket aket zatlacim tak mi z penisu vi chadza nieco biele ako keby spermie. Čo to môže byť? Viete mi prosím poradiť? ďakujem